Verrassend ruim wonen (147 m²) in een zeer prettige leefomgeving.
Deze charmante woning met zeer royale living, open keuken, maar liefst 6 slaapkamers en 2 badkamers is in de afgelopen jaren grondig onderhanden genomen. Deze fijne woning heeft een royale uitbouw en ook op de verdieping zijn er slimme keuzes gemaakt met het plaatsen van 2 grote dakkapellen waardoor er ook hier ruime slaapkamers gerealiseerd zijn.
Door de aanwezigheid van de hoeveelheid kamers en met name de 2 slaapkamers en 2 badkamers op de begane grond leent dit object zich uitstekend als mantelzorgwoning, gezinswoning of voor het uitoefenen van een beroep of bedrijf aan huis.
De woning is gelegen in een sfeervolle, kindvriendelijke en ruim opgezette wijk voorzien van veel groen en bijzonder karakteristieken houten “Oostenrijkse” woningen. In dit specifieke deel van de wijk tref je rustige straten met enkel bestemmingsverkeer waar kinderen nog op straat kunnen spelen en waar je zo naar de supermarkt wandelt voor de dagelijkse boodschappen. Hier parkeer je je auto gewoon voor de deur en binnen enkele minuten ben je in het centrum van Eindhoven. Scholen, kinderopvang, winkel- en sportvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn allemaal op loopafstand bereikbaar.
Bijzonderheden:
– Volledig kunststof kozijnen met dubbele beglazing
– Badkamer +/- 2017
– Keuken +/- 2016
– Nieuwe schutting +/- 2016
– Achtertuin en voortuin +/- 2020 opgeknapt
– Eerste uitbouw en 2 dakkappellen +/- 2012
– Tweede uitbouw +/- 2016
– Elke slaapkamer tv- en internetaansluiting
– Huur C.V.-ketel Remeha Tzerra met huurcontract €33,30 per maand
***ENGLISH TRANSLATION BELOW***
Indeling:
Via de royale voortuin bereik je via de overkapte entree de hal met vernieuwde meterkast, toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer en keuken.
Toilet, voorzien van fonteintje en wanden bekleed met steigerhouten platen.
Heerlijke ruime woonkamer met open leefkeuken als het centrale punt van de living.
De keuken is geplaatst in een bar- en wandopstelling met voldoende opbergruimte en apparatuur.
Via de keuken is er toegang tot de grote praktische kelder. Wat een fijn extraatje, hier kan je al je voorraad in kwijt.
De riante woonkamer is verdeeld in een apart zit- en eetgedeelte met het gezellige zitgedeelte aan de voorzijde van de woning en het eetgedeelte aan de achterzijde, grenzend aan de keuken en achtertuin. De ruimte waar de eetkamer is gesitueerd is volledig aangebouwd, waardoor dus alleen al het woongedeelte tweemaal zo groot is geworden.
Via de woonkamer heb je toegang tot badkamer 1 en de tweede royale uitbouw met 2 slaapkamers en badkamer 2.
Badkamer 1
Deze badkamer is volledig betegeld en voorzien van wastafel en douche.
Badkamer 2
Heerlijk luxe badkamer (+/- 2017) met ruime inloopdouche, groot ligbad en ruime wastafel met meubel.
Slaapkamer 1 (ca. 9 m²)
Op de begane grond aan de achterzijde van het nieuwe gedeelte van de woning gelegen slaapkamer.
Slaapkamer 2 (ca. 11 m²)
Tevens op de begane grond aan de achterzijde van het nieuwe gedeelte van de woning gelegen.
Achtertuin
Diepe achtertuin, bereikbaar via schuifpui en door de overkapping van bijna 3 meter diep is dit op mooie dagen nog extra waardevol als een verlengde van de woonkamer. De achtertuin is daarnaast voorzien van vaste beplanting, sierbestrating, prachtige bomen, een eigen achterom en een berging. In de tuin heb je het gevoel dat je middenin de natuur woont en geniet je van volledige rust en privacy. Je hebt hier vanaf de middag tot in de late avond zon.
Eerste verdieping:
Zeer lichte overloop door de vele ramen en grote dakkapellen aan zowel de voor- als achterkant van de woning. De overloop biedt toegang tot slaapkamers en vlizotrap naar de vliering.
Slaapkamer 3 (ca. 14 m²)
Grote slaapkamer aan de voorzijde gelegen van de woning, heerlijk ruim met toegang tot slaapkamer 6 die perfect kan dienen als inloopkast of bijvoorbeeld een babykamer.
Slaapkamer 4 (ca. 6 m²)
Tevens aan de voorzijde van de woning gelegen.
Slaapkamer 5 (ca. 8 m²)
Aan de achterzijde van de woning gelegen. Deze slaapkamer valt volledig in de dakkapel waardoor dit dus een heerlijk lichte kamer is.
Slaapkamer 6 (ca. 5 m²)
De kleinste, maar misschien wel de meest praktische slaapkamer. Doordat je hiertoe toegang hebt vanuit de master bedroom is deze slaapkamer uitermate geschikt als inloopkast of als babykamer. Ideaal!
Vliering
Ook de vliering is nog verrassend met een kleine stahoogte en veel opbergruimte. Hier is tevens de C.V.-ketel geplaatst (huur)
Nieuwsgierig geworden? Terecht! Neem contact met ons op en we maken graag 1 op 1 een afspraak met je om dit huis te laten zien.
Voor meer informatie, neem gerust contact op met RE/MAX TOONaangevend makelaar Toon Coppens 040-304 67 46.
Surprisingly spacious in a very pleasant living environment, that is what this house stands for!
This charming house with spacious living room, open kitchen, no less than 6 (!) Bedrooms and 2 bathrooms has been thoroughly renovated in recent years. This fine house has a spacious extension and smart choices have also been made on the first floor with the placement of 2 large dormer windows, so that there are also spacious bedrooms upstairs.
Due to the presence of the number of rooms and in particular the 2 bedrooms and 2 bathrooms on the ground floor, this object is ideal as a caregiver home, family home or to practice a profession or business at home.
The house is located in the attractive, child-friendly and spacious area with lots of greenery and special characteristics wooden “Austrian” houses. In this specific part of the neighborhood you will find quiet streets with only local traffic where children can still play on the street and where you can walk to the supermarket for daily shopping. Here you just park your car in front of the door and within a few minutes you are in the center of Eindhoven. Schools, childcare, shopping and sports facilities, public transport and roads are all within walking distance.
Particularities:
– Fully plastic frames with double glazing;
– Bathroom +/- 2017
– Kitchen +/- 2016
– New fence +/- 2016
– Backyard and front garden +/- 2020 renovated
– First extension and 2 dormers +/- 2012
– Second extension +/- 2016
– Each bedroom has TV and internet connection
– Rent of central heating boiler Remeha Tzerra with rental contract € 33.30 per month
Became curious? Please contact us and we will be happy to make an appointment with you 1 on 1 to show you this house.
For more information, please contact real estate agent of RE/MAX TOONaangevend Toon Coppens 040-304 67 46.