Verkocht

Pieter Janszoon Jongstraat 58 1614 LG Lutjebroek

Omschrijving

Samen op reis

Dit VRIJSTAAND WOONHUIS met BERGING is gelegen midden in de kern van het dorp! De woning is volledig onderhanden genomen! De gevelbeplating aan de buitenzijde is voorzien van modern kunststof Keraliet, de spouwmuren zijn voorzien van isolatiemateriaal en het dak is geïsoleerd. De renovatie is zodanig gedaan dat de jaren 30 stijl behouden is gebleven. De indeling op de begane grond is ten opzichte van de oude situatie ook drastisch veranderd met onder andere openslaande tuindeuren, nieuw stucwerk, etc., etc. Daarnaast zijn er tal van belangrijke zaken vervangen! Komt u maar eens kijken! Met een fijne living, ruime woon/leefkeuken, bijkeuken, luxe toilet en luxe badkamer een zeer aantrekkelijke woning! De stadstuin én het dakterras bieden u twee heerlijke plekken om ook buiten te vertoeven. Het is op deze locatie ouderwets gezellig wonen, een straat waar u welkom bent!

De woning wordt verkocht bij inschrijving onder gunning vanaf € 265.000,--.

RE/MAX makelaar Han van Wijk begeleidt u graag bij de bezichtiging.

In verband met het Corona virus (voor uw en onze veiligheid) doen wij geen bezichtigingen zonder afspraak en met maximaal 2 personen en volgens de RIVM richtlijnen.

De inschrijving eindigt op dinsdag 11 mei 2021 om 17.00 uur.

Iedereen wordt op deze wijze in de gelegenheid gesteld om een bieding uit te kunnen brengen.

De speciale inschrijfformulieren worden u tijdens een vrijblijvende bezichtiging uitgereikt.

Wij leiden u graag rond in deze woning. Dit kan ook ’s avonds of in het weekend!

Beelden vertellen u meer dan tekst. Wij verwijzen u dan ook graag naar onze video én Matterport presentatie ( interactieve video) op deze site. U krijgt hierbij een video introductie, een videovlucht om én door de woning en maar liefst meer dan 75 foto’s van het object. U kunt de woning ook op een virtuele wijze bekijken. Dit kan ook met een VR bril voor de ultieme beleving!

Begane grond: via de entree aan de voorzijde komt u in de hal met vernieuwde meterkast, garderoberuimte, toegang tot de bovenliggende etage en de woonkamer. De entree, met rijkelijk gebruik van natuursteen, geeft u direct een nostalgisch gevoel.

De woonkamer is compleet aangepast. De tussenmuren zijn professioneel verwijderd, waardoor er een zeer ruime woonkamer is ontstaan. Hierdoor is de woonkamer ook zeer licht en zonnig geworden. De living aan de voorzijde is voorzien van een gezellige erker met glas in lood details en een leuke kijk de straat in. De zitbank in de erker is een heerlijk plekje om even weg te dommelen in het zonnetje. Aan de achterzijde van de woonkamer is de woon/leefkeuken met openslaande tuindeuren gelegen. De living en de woon/leefkeuken zijn voorzien van Multigarant eiken vloerdelen en zowel de wanden als ook het plafond zijn afgewerkt met strak stucwerk! De pellet kachel is zeer praktisch in gebruik, draagt bij aan een lage energierekening én is bovendien gezellig!
De trapkast met keldertje is typerend voor een woning uit deze bouwperiode. Door de praktische vormgeving kunt u op diverse wijzen uw interieur inrichten.

De luxe keuken is aan beide zijde van de keuken geplaatst. De grenen keuken in witte kleurstelling is voorzien van een afzuigkap, inductie kookplaat, hete lucht oven met stoomfunctie, koel/vriescombinatie, vaatwasser en cooker. Het Terrazzo aanrechtblad maakt deze fijne keuken helemaal af!
U heeft meer dan voldoende ruimte om een grote stamtafel in de woon/leefkeuken te plaatsen! Via de keuken kunt u tevens de achtergelegen bijkeuken bereiken.

Direct achter de keuken is de bijkeuken gelegen. In de bijkeuken kunt u een wasmachine en wasdroger opstelling kwijt. In de bijkeuken is tevens de zijentree aanwezig. Een nostalgische entree met een solide deur met fraai facet glas. Tevens kunt u via de bijkeuken het extra ruime toilet bereiken. Hier treft u naast een hangcloset en fonteintje, ook een urinoir aan. De nieuwe toiletruimte is ook helemaal in de jaren 30 stijl afgewerkt.

Tuin: achter de woning treft u een soort van binnenstad tuin met sierbestrating en kunstgras aan. De tuin heeft veel privacy en u kunt hier heerlijk genieten van het zonnetje. U heeft als extra op de 1e verdieping een dakterras waar u ook fijn het westenzonnetje ’s avonds nog kunt meepakken! Bovendien is hier een berging aanwezig, waar u prima uw (motor-) fietsen kunt stallen of gereedschappen en tuinmeubelen kunt bergen.

1e verdieping: op de 1e verdieping zijn thans 2 slaapkamers ingericht. Aan de achterzijde treft u een slaapkamer aan met toegang tot het dakterras. Aan de voorzijde is de 2e slaapkamer met vaste kastenwand gesitueerd. Door de toepassing van een 2-tal dakkapellen heeft u op deze verdiepingsvloer een flinke ruimte tot uw beschikking. Ook op deze verdiepingsvloer is alles vernieuwd. Overal treft u gestuukte wanden en plafonds aan en ook hier is in iedere ruimte een Multigarant eiken vloerdelen gelegd. Bijzonder is natuurlijk dat u op deze verdiepingsvloer zicht heeft op de dakconstructie balken en de hoge nok! Heel speciaal! U krijgt hier gelijk een bed and breakfast of vakantie gevoel bij!

De moderne badkamer is in een trendy kleurstelling betegeld. De badkamer is uitgerust met een douchegelegenheid met stortdouche en handdouche, wastafelmeubel met natuurstenen afwerking en 2e hangcloset. De staldeur geeft het geheel een extra nostalgische uitstraling.

2e verdieping: de 2e verdieping betreft een bevloerde bergzolder om uw extra spullen fijn op te bergen. Tevens is op deze verdieping de CV installatie ondergebracht.

Bijzonderheden:

De woning is dermate onderhanden genomen dat zelfs het bekende TV programma “Binnenste Buiten” een rapportage van de woning heeft gemaakt. Let u ook eens op het weelderig gebruik van natuursteen bij de voor- en zijentree! Zeer fraai!

De woning wordt verkocht bij inschrijving onder gunning vanaf € 265.000,--.

RE/MAX makelaar Han van Wijk begeleidt u graag bij de bezichtiging.

In verband met het Corona virus (voor uw en onze veiligheid) doen wij geen bezichtigingen zonder afspraak en met maximaal 2 personen en volgens de RIVM richtlijnen.

De inschrijving eindigt op dinsdag 11 mei 2021 om 17.00 uur.

Iedereen wordt op deze wijze in de gelegenheid gesteld om een bieding uit te kunnen brengen.

De speciale inschrijfformulieren worden u tijdens een vrijblijvende bezichtiging uitgereikt.

Wij leiden u graag rond in deze woning. Dit kan ook ’s avonds of in het weekend!

Bouwjaar: ca. 1934
Inhoud: ca. 357 m³
Woonoppervlakte: ca. 84 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 8 m²
Overige inpandige ruimte: ca. 6 m²
Perceeloppervlakte: 130 m²
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1934
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking, pannen
Ligging
In centrum

Oppervlakten

Wonen
84 m²
Overige inpandige ruimte
6 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
8 m²
Perceel
130 m²
Inhoud
357 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie
Warm water
Cv ketel, elektrische boiler eigendom

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Stede Broec B 655
Oppervlakte
130 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
SDE02-B-655

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin
Achtertuin
23 m²
Ligging tuin
Noord bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken