In de populaire Tuinstadwijk gelegen nieuwgebouwde benedenwoning bestaande uit 2 ruime studio’s. Ideaal als belegging of gedeeltelijke belegging (een voor eigen bewoning, de andere voor verhuur).
De woning ligt vlakbij de gezellige Herenstraat met diverse winkels en NS-station Lammenschans. De historische binnenstad van Leiden ligt op loopafstand.
Indeling
De studio aan de voorzijde (ca. 40 m2), is voorzien van een fraaie houten vloer, een nieuwe hoogglans keuken met koelkast, vaatwasser, combimagnetron, 4-pits inductie kookplaat en afzuigkap. Alle wanden zijn strak gestuukt en recent is de gehele woning geschilderd. De badkamer heeft een inloopdouche, toilet en wastafel.
Via de zij-ingang en de binnenplaats is de zeer ruime studio (ca.50m2) aan de achterzijde te bereiken.
Deze studio is voorzien van een zeer ruime entresol met stahoogte.
Deze studio is voorzien van dezelfde fraaie houten vloer en keuken incl. apparatuur.
Elk appartement heeft een nieuwe CV installatie (Remeha CW4) en groepenkast met 6 groepen (met kookgroep, en 3x aardlekschakelaar).
Zeer goede verhuurmogelijkheid: verwachte huuropbrengst ca. 21.500 euro per jaar
Goed om te weten:
– Gebruiksoppervlakte wonen: ca.90 m2.
– In 2020 geheel nieuw gebouwd, alleen de buitenmuren zijn blijven staan.
– Alle daken en kozijnen zijn nieuw.
– Energie zuinige woning (Label A)
– Volledig dubbel glas.
– Ruime parkeermogelijkheid voor de deur(parkeervergunning).
V.V.E. in oprichting
Projectnotaris: Roes en de Vries Notarissen
Oplevering: in overleg, kan snel