Op de 2e verdieping van een appartementencomplex in zuidwest bevindt zich dit goed onderhouden 2-kamer (voorheen 3) appartement met twee balkons en een ruime berging in de onderbouw. Het appartement is geheel voorzien van dubbelglas met kunststofkozijnen. Het appartement ligt op 5 minuten afstand van de Leidse binnenstad.
Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen richting Amsterdam, Den Haag (A4) en Utrecht N11. Op loopafstand bevindt zich het Vijf Meiplein en het Bevrijdingsplein, daar zijn diverse voorzieningen te vinden waaronder een extra grote supermarkt. Er gaan meerdere bussen richting het Centraal Station en op fietsafstand treft u ook NS station De Vink aan.
Bekijk nu de bezichtigingsvideo!
Indeling
Begane grond:
Centrale entree met bellentableau, brievenbussen en trapopgang. Ruime afzonderlijke berging in de onderbouw.
2e verdieping:
Entree appartement, ruime hal met meterkast, een toilet met fontein en een inbouwkast. De hal biedt tevens toegang tot de slaapkamer, de nette keuken en de royale woonkamer (voorheen 2 kamers). De nette keuken is voorzien van verschillend inbouwapparatuur; een 4-pits gaskookstel, een afzuigkap, een combimagnetron, een koel/vries combinatie en een wasmachine aansluiting. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon (O) aan de achterzijde van het appartement. De royale woonkamer heeft veel lichtinval door de grote raampartij en is voorzien van een fraaie houtenvloer. Tevens biedt de woonkamer toegang tot het balkon (W) aan de voorzijde van het appartement De badkamer is gelegen aan de woonkamer en is voorzien van een douchecabine en een wastafelmeubel. Doormiddel van de vlizotrap in de hal is er toegang tot de vliering met ruim 16 m2 opbergruimte waar zich tevens de CV- ketel bevindt.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar: 1958
– Gebruiksoppervlakte ca. 60 m2
– Gebouw gebonden buitenruimte ca. 8m2 (twee balkons)
– Externe bergruimte ca. 8 m2
– VVE bijdrage: € 92,- per maand
– Bouwjaar CV-ketel 2003
– Geheel voorzien van dubbelglas en kunststofkozijnen
– Het appartement mag verhuurd worden
– Een ruime vliering van 16 m2
– Oplevering in overleg
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdoms- en asbestclausule.