Verkocht

Drie Octoberstraat 25 A 2313 ZM Leiden

Omschrijving

In de sfeervolle tuinstadwijk gelegen authentieke bovenwoning met een riant dakterras aan de achterzijde en een klein balkon aan de voorzijde. De woning beschikt over vier slaapkamers, een ruime woon-/eetkamer met openslaande deuren naar het dakterras en een moderne keuken en badkamer. De hoge ramen zorgen voor veel lichtinval en geven de woning nog meer sfeer. Daarnaast zijn de originele paneeldeuren ook nog aanwezig. Kortom een heerlijke woning op een mooie plek!

De gezellige Drie Octoberstraat ligt op loopafstand van het historische centrum van Leiden. Om de hoek ligt de gezellige Herenstraat en Doezastraat met diverse winkels en een supermarkt voor uw dagelijkse boodschappen. Het CS Leiden en Station Lammenschansweg liggen op enkele minuten fietsafstand. Tevens nabij uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol en Den Haag (A4/N11).

Indeling:

Begane grond:
Entree. Hal, voorzien van fraaie tegels, met meterkast en met trapopgang naar de 1e verdieping.

1e etage:
Overloop met toilet en trapopgang naar tweede etage. Toegang tot een slaap/werkkamer aan de voorzijde met openslaande deuren naar een authentiek balkonnetje. Toegang tot een ruime woon-/eetkamer met een houten vloer, hoge raampartijen en zowel een schouw in de woonkamer als eetkamer. Vanuit de eetkamer openslaande deuren naar een heerlijk ruim dakterras met houten berging. Aansluitend een halfopen keuken met diverse (inbouw)apparatuur waaronder een koelkast, vriezer, combi-oven, 5-pits gascomfort, afzuigkap en vaatwasser.

2e etage
Overloop met inbouwkast, toilet en daklicht boven de trap (vanuit dit daklicht is het dak te bereiken via een losse trap. Twee slaapkamers aan de voorzijde, waarvan een met inbouw (schuif)kast. Moderne badkamer met wastafelmeubel, bad/douchecombinatie en opstelling wasmachine/droger. Nog een ruime slaapkamer aan de achterzijde met twee veluxramen, een (schuif)kast en een vaste (kleding)kast. In deze kamer is de fraaie, originele balkenconstructie nog te zien wat veel sfeer geeft.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1915
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte 96m2
– Gebouw gebonden buitenruimte 28m2
– Inhoud 354m3
– VVE met individuele opstalverzekering (aan gezamenlijke opstalverzekering wordt gewerkt), bijdrage VVE € 50,- per maand
– Kozijnen en schilderwerk voor eigen rekening
– Moderne meterkast met 5 groepen en 1 aardlekschakelaar
– CV ketel merk Remeha, bouwjaar 2012
– Overal dubbelglas (op bovenlicht voordeur na)
– Dak vervangen (nieuw pannendak, nieuw plat dak incl. isolatie, nieuw zink- en schilderwerk) 2021
– Parkeren voor vergunninghouders (vergunning ca. € 50,– per jaar, geen wachtlijst)
– Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1915
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking, pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk

Oppervlakten

Wonen
96 m²
Inhoud
354 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wasmachineaansluiting, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
2

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas
Verwarming
C.v.-ketel
Warm water
C.v.-ketel
Cv-ketel
Remeha ( gestookt combiketel uit 2012, eigendom)

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken
Drie Octoberstraat 25 A
2313 ZM Leiden