Uitgebouwde en goed onderhouden eengezinswoning fraai gelegen op een perceel van maar liefst 132 m2 eigen grond. De royale uitgebouwde living met een sfeervolle open keuken (2020) biedt veel ruimte en een fraaie lichtinval. Zeker een fijne ruimte voor het hele gezin. Op de 1e verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, een nette badkamer met o.a. een whirlpool bad en een aparte toiletruimte met aansluiting voor de wasapparatuur. De 2e verdieping met twee grote dakkapellen biedt u de mogelijkheid indien gewenst gewenst twee extra slaapkamers te creëren. De ligging is gunstig met winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand. Zeker een bezichtiging waard!
BEGANE GROND
Entree, ruime hal met spotjes, meterkast, trap naar de 1e verdieping, fraai afgewerkte toiletruimte voorzien van een hangend toilet. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld in een grijze kleurstelling.
Uitgebouwde doorzon woonkamer (ca. 43 m2) voorzien van een lichte extra brede laminaatvloer en glad gestuukte wanden. De woonkamer is verder voorzien van airconditioning. Middels openslaande deuren met hor heeft u toegang tot de achtertuin.
De moderne open keuken is uitgevoerd in een L opstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een losse koel/vriescombinatie, 5 pits gaskookplaat inclusief wokbrander, RVS afzuigkap, oven, losse magnetron en een vaatwasser. Verder is de keuken voorzien van een enkele spoelbak met een Quooker kraan. Het geheel is uitgevoerd in zwart en afgewerkt met een kunststof aanrechtblad.
Achtertuin, is gelegen op het noordoosten en voorzien van sierbestrating, achterom, buitenkraan, verlichting en berging.
Berging (ca. 6 m2) vrijstaande stenen berging voorzien van elektra en stopcontact.
1e VERDIEPING
Ruime overloop met trap naar de 2e verdieping, toiletruimte voorzien van een duoblok, fonteintje en de wasmachine– en droger aansluiting. De toiletruimte is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en afgewerkt met een zeilvloer.
Slaapkamer 1 (ca. 13 m2) is gelegen aan de achterzijde en voorzien van airconditioning en laminaatvloer. Slaapkamer 2 (ca. 11 m2) is gelegen aan de voorzijde en voorzien van een handmatig bedienbare screen en laminaatvloer.
Moderne badkamer (ca. 5 m2) met luxe sanitaire voorzieningen zoals een wastafel, spiegel, verlichting, whirlpool bad, douchecabine en designradiator. De badkamer is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en afgewerkt met spotjes.
2e VERDIEPING
Voorzolder, vaste kast met stelplaats voor de HR C.V. combiketel (Remeha 2013), een Velux dakraam en bergruimte achter de knieschotten. De voorzolder is afgewerkt met een tapijtvloer.
Slaapkamer 3 (ca. 15 m2) hier kunnen eventueel 2 slaapkamers gecreëerd worden. Deze royale slaapkamer is voorzien van twee dakkapellen (voor-en achterzijde) met een handmatig bedienbare screen, vaste kast, airconditioning en bergruimte achter de knieschotten. De slaapkamer is afgewerkt met een laminaatvloer.
BIJZONDERHEDEN
- Uitgebouwde woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin; - De woning is voorzien van deels kunststof en deels houten kozijnen met dubbele beglazing; - De woning ligt op een perceel van 132 m2 eigen grond; - De woning is voorzien van airconditioning in de living, slaapkamer 1 en slaapkamer 3; - De 2e verdieping is voorzien van twee dakkapellen; - Open keuken bouwjaar 2020; - Traprenovatie in 2021 uitgevoerd; - Schilderwerk voor-en achterzijde voor het laatst in 2019 uitgevoerd; - Verwarming en warm water middels C.V. combiketel Remeha 2015.