• Wil je genieten van een vrijstaande bungalow aan het water? • Zoek je een instapklaar huis? • Hou je van ruimte en comfort met 2 slaapkamers? • Is parkeren op eigen grond een must? • Vind je een nieuwe badkamer met vloerverwarming fijn? • Heb je graag een onderhoudsvriendelijke woning ? • Vind je het fijn dat alles recentelijk is geschilderd, zodat je zelf niets meer hoeft te doen? • Wil je genieten van een comfortabel binnenklimaat met airconditioning? • Hou je van een doorlopende laminaatvloer voor een moderne uitstraling? • Droom je van een woning met dubbel glas en goede isolatie?
Heb je meer dan 1 keer JA gezegd op deze vragen, dan is dit wellicht je nieuwe droomhuis.
Belangrijkste kenmerken: • Vrijstaande bungalow aan het water • Instapklaar • 2 slaapkamers • Energiezuinig met een CV-ketel uit 2019 • Nieuwe badkamer met vloerverwarming, geïnstalleerd in 2020. • Onderhoudsvriendelijke kunststof bekleding in plaats van hout, vernieuwd in 2021 • Alles recentelijk geschilderd, dus geen schilderwerk meer nodig. • Airconditioning voor een comfortabel binnenklimaat • Doorlopende laminaatvloer voor een moderne uitstraling • Dubbel glas en goede isolatie voor energiebesparing • 2 auto's (of camper) parkeren op eigen grond
Deze woning is, ondanks voorgaande poging, met geen pen te beschrijven :-). Wacht niet langer en maak een afspraak! Neem contact op met Ad Krijnen, de ADnormale makelaar bij REMAX en de Langstraat. Ad is 365 dagen per jaar bereikbaar en flexibel met bezichtigingen, ook 's avonds of in het weekend. Dus neem vandaag nog contact op en zet je eerste stap naar jouw nieuwe thuis!