fbpx
Verkocht

Van 't Hoffstraat 25 2313 SN Leiden

Omschrijving

In de Professorenwijk gelegen sfeervolle jaren ’30 benedenwoning met een slaapkamer op de begane grond, nog een (slaap)kamer op de eerste verdieping en een heerlijke achtertuin (ZW) met berging. De woning beschikt over veel authentieke details waaronder originele wandtegels in de hal, paneeldeuren, glas-in-lood ramen en kamer en suite deuren. Deze fraaie woning is echt een buitenkansje!

De Van t Hoffstraat is een gezellige, rustige straat met een Ideale ligging t.o.v. diverse buurtwinkels (o.a. een bakker, keurslager, kaaswinkel en een bloemist), sport- en recreatievoorzieningen, uitvalswegen A4/N11 (richting Den Haag/Amsterdam en Utrecht), NS station Lammenschans. Het historische centrum van Leiden is tevens snel te bereiken.

Bekijk ook de bezichtigingsvideo!

Indeling:

Begane grond:
Entree. Hal met originele wandtegels, glas in lood ramen, meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping. Vanuit de hal toegang tot de woonkamer en de badkamer. De badkamer is gemoderniseerd en heeft een inloopdouche, wastafelmeubel, mechanische afzuiging en toilet.

De ruime woonkamer is voorzien van een fraaie houten vloer, een erker aan de voorzijde, kamer en suite deuren met glas in lood en zowel in de voor- als achterkamer een originele schouw. Via openslaande deuren bereikt u de gezellige achtertuin (ZW) met houten berging en achterom. Vanuit de woonkamer is de (gesloten) keuken te bereiken, met inbouwkast en diverse (inbouw)apparatuur waaronder een 4-pitsgasformuis, afzuigkap, koel/vriescombinatie en combi oven/magnetron. Tevens bevindt zich hier de CV ketel (achter een kast) en nog een deur naar de tuin. Via de keuken heeft u toegang tot de slaapkamer met laminaat vloer en opstelling wasmachine/droger.

1e verdieping;
Hier bevindt zich nog een (slaap)kamer (met laminaat), nu in gebruik als kastenkamer.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1936
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte wonen 59m2
– Externe bergruimte 5m2 (berging)
– Inhoud 261m3
– Meterkast met 3 groepen en 2 aardlekschakelaars
– CV ketel Remeha, bouwjaar 2010 (huur € 30,– per maand)
– Dubbelglas m.u.v. 1e verdieping en glas in lood
– (Slaap)kamer 1e verdieping enkel glas
– VVE bijdrage € 50,– per maand (verdeling 2/3e tegen 1/3e)
– VVE met inschrijving KvK, gezamenlijke opstalverzekering, meerjarenbegroting, gezamenlijke bankrekening, onderhoud kozijnen, ramen en schilderwerk individueel
– Parkeren voor vergunninghouders (vergunning ca. € 50,– per jaar, geen wachtlijst)
– Nieuw pannendak aangebracht in 2020
– Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, benedenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk

Oppervlakten

Wonen
59 m²
Inhoud
261 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
2

Energie

Verwarming
C.v.-ketel
Warm water
C.v.-ketel

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin
Achtertuin
53 m²
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwest

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken
Van 't Hoffstraat 25
2313 SN Leiden