Een ruim en zonnig appartement op de 5e verdieping met een prachtig uitzicht en altijd zon!
Een heerlijke, moderne 3-kamerwoning met veel woongemak, veel licht en een vrij uitzicht, zelfs tot aan de duinen van Noordwijk en ‘de Hoftoren’ van Den Haag.
Bent u op zoek naar een modern en hoogwaardig afgewerkt appartement welke van alle gemakken voorzien is en ook nog een royaal en zonnig balkon heeft? Dan moet u hier zeker komen kijken. Dit appartement, gelegen op de 5e etage met eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein, is van alle gemakken voorzien. De moderne woning heeft een royale woonkamer en vanwege de hoekligging, zijn er extra zijramen wat de ruimte heerlijk licht maakt. Door de grote schuifpui is het balkon (Zuid!) als het ware een verlenging van de woonkamer. Een extra voordeel van de situering van dit appartement is dat de slaapkamers aan de voorzijde liggen zodat u geheel geen last van de snelweg heeft.
De Sterreschans ligt in de moderne en jonge woonwijk “Nieuw Rhijngeest”. De wijk kenmerkt zich door haar speelse opzet en haar groene, waterrijke omgeving. In de directe omgeving liggen winkels, een supermarkt, scholen, ziekenhuizen en sportverenigingen. Zowel de uitvalswegen A4 en A44 zijn vlakbij. Leiden, Oegstgeest en het strand zijn binnen tien minuten op de fiets te bereiken.
Indeling:
Begane grond: Luxe entree met video intercomsysteem, brievenbussen en toegang tot de eigen berging en het afgesloten parkeerterrein.
5e verdieping: U komt binnen in de ruime hal vanwaar u toegang heeft tot alle ruimtes. De woning is grotendeels voorzien van een lichte laminaatvloer, in de slaapkamers ligt vloerbedekking. De royale en zeer lichte woonkamer heeft een open keuken en is voorzien van eetbar, 5-pits gasfornuis (Bosch) en diverse inbouwapparatuur. In de woonkamer bevindt zich de grote schuifpui naar het ruime, op het zuiden geleden balkon. Het appartement beschikt over twee grote slaapkamers waarvan de grootste slaapkamer een extra zijraam heeft voor nog meer licht. Naast de keuken bevindt zich een grote berging met wasmachine-aansluiting en veel extra bergruimte.
De moderne betegelde badkamer is voorzien van mechanische ventilatie en heeft een ligbad, een inloopdouche, een wastafelmeubel en een design-radiator. De aparte toiletruimte is keurig betegeld en heeft een fonteintje.
Buiten: Het appartement beschikt over een riant, op het zuiden gelegen balkon. Een heerlijke plek om zowel van de zon als van het weidse uitzicht te genieten en door de overkapping kunt u hier ook bij regenachtig weer vertoeven.
Bijzonderheden:
Vraagprijs: Eur 285.000,00
Bouwjaar: 2012
Woonoppervlakte:75m2
Balkon: 9,5 m2, gelegen op het zuiden
Externe bergruimte: 4 m2 (berging inpandig)
Inhoud: 255 m3
CV: Intergas, 2012 (gasgestookt, eigendom)
Mechanische ventilatie:Aanwezig
Servicekosten: 137,08 per maand + 11,73 voor de pp
Isolatie: glas, dak, muur, vloer, gevel.