Op zoek naar een instapklare 4 (voorheen 5) kamer maisonnette op een goede locatie in Leiderdorp?
Dit ruime en zeer goed onderhouden 4-kamer appartement met twee woonlagen, is gelegen op de tweede en derde verdieping in een goed onderhouden appartementencomplex. De woning beschikt over drie goede slaapkamers (waarvan één met inloopkast), een ruime en lichte woonkamer, een moderne keuken, een luxe badkamer, een ruim balkon op het zuidwesten en een grote ruime berging in de onderbouw.
Het appartementencomplex is gelegen aan het groene park de Houtkamp met recreatiemogelijkheden, een kinderboerderij en een brasserie. Daarnaast liggen winkelcentra ‘’Santhorst’’ en ‘’Winkelhof’’ op loopafstand. Het appartementencomplex is tevens gunstig gelegen t.o.v. basisscholen, middelbare school en internationale school, sportaccommodaties en het Alrijne ziekenhuis. Verder zijn de uitvalswegen N11 en A4 richting Schiphol, Amsterdam, Utrecht, Den Haag of Rotterdam binnen 5 minuten bereikbaar. Ook is er ruime parkeergelegenheid in de directe omgeving en het centrum van Leiden ligt op ongeveer 10 minuten fietsafstand.
Bekijk nu de bezichtigingsvideo!
Indeling
Begane grond:
Entree, gezamenlijke hal met bellentableau, trappenhuis, liften en toegang tot de bergingen.
Tweede verdieping:
Overdekte galerij met toegang tot het appartement met inpandige bergkast aan de binnengalerij.
Ruime hal met meterkast en een modern zwevend toilet met fontein. Ruime en lichte L-vormige woonkamer met een nette laminaatvloer, strak gestuukte wanden en een trapkast. Moderne halfopen keuken met bar voorzien van divers inbouwapparatuur: 5-pits gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koel/vries combinatie.
Derde verdieping:
Ruime overloop met ingebouwde kast en toegang tot alle vertrekken. Twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning. Eén van de slaapkamers geeft toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten. De royale masterbedroom (voorheen 2 kamers) is gelegen aan de voorzijde van het appartement en heeft een prachtige inloopkast. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche (met regendouche), een dubbel wastafelmeubel en opstelling wasmachine/droger.
Het gehele appartement is zeer goed onderhouden en mooi afgewerkt waardoor het zo te betrekken is!
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1967
– Woonoppervlakte ca. 104 m2
– Gebouw gebonden buitenruimte ca. 7m2 (balkon)
– Externe bergruimte ca. 8 m2 met direct toegang vanuit de hal waardoor er ruimte is voor twee motoren!
– Inhoud ca. 331m3
– Het gehele appartement heeft gestuukte wanden
– Badkamer en toilet uit 2016
– Nagenoeg geheel voorzien van dubbelglas
– Voldoende parkeergelegenheid voor het appartementencomplex (gratis parkeren)
– Nabij diverse winkels (winkelcentra ‘’Santhorst’’ en ‘’Winkelhof’’)
– Actieve VVE en maandelijkse kosten €241,90 incl. voorschot stookkosten ca. €63
– Blokverwarming
– Oplevering in overleg