Zeer centraal en kindvriendelijk gelegen, royale en goed onderhouden tussenwoning (2012) met voor- en achtertuin, vier ruime slaapkamers, twee badkamers en drie toiletten. De woning met een gebruiksoppervlakte van 131 m2 heeft veel licht inval en beschikt over een parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage in het nabijgelegen appartementencomplex.
De Onyxstraat is een rustige straat en zeer kindvriendelijk gelegen aan een autovrij pleintje. Winkelcentrum Diamantplein ligt op loopafstand en binnen enkele fietsminuten bereikt u de historische binnenstad van Leiden en het NS-Station Leiden Centraal. Ook de uitvalswegen (A4/A44) zijn goed bereikbaar.
Bekijk nu de bezichtigingsvideo!
Indeling
Begane grond:
Via de fraai aangelegde zonnige voortuin (ZW) bereikt u de entree. In de hal bevindt zich de meterkast, het moderne toilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is royaal en licht en geeft direct toegang tot de ruime keuken. De open keuken is voorzien van een inductiekookplaat met afzuigkap, een koel-/vriescombinatie, een oven, een vaatwasser en de aansluiting voor de wasmachine/droger. De woonkamer geeft toegang geeft tot de achtertuin (NO) met berging en achterom.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde, beide prima van formaat. De kleinste slaapkamer wordt momenteel gebruikt als werkkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote raampartijen. De ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel en toilet.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping bevindt zich de masterbedroom met veel ruimte, de tweede badkamer en toegang tot het balkon op het zuidwesten. De luxe afgewerkte badkamer is voorzien van vloerverwarming, een inloopdouche, een wastafelmeubel en toilet.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 2012
– Gebruiksoppervlakte wonen ca. 131 m2
– Externe bergruimte 4,8 m2
– Perceeloppervlakte 115 m2
– Inhoud 465 m3
– Stadsverwarming
– Meterkast met 7 groepen en 2 ALS
– Volledig geïsoleerd
– Compleet gasloos
– Twee badkamers en drie toiletten
– Parkeerplaats in afgesloten parkeergarage van het naastgelegen appartementencomplex
– VVe van €37,- voor de privé parkeerplaats
– Opleverdatum kan snel
– Niet bewonersclausule is van toepassing