Starters opgelet!
De handen moeten even uit de mouwen, maar daarna kun je genieten van een eigen woning met een heerlijke ruime tuin, dichtbij diverse voorzieningen als winkels, sportaccommodaties en een snelle verbinding naar de A7 richting Amsterdam of Leeuwarden. Parkeren doe je comfortabel op een openbare parkeerplaats in de straat.
De woning beschikt oorspronkelijk over drie kamers en een keuken in de woonkamer. Momenteel treft u de keuken aan de voorzijde van de woning in een van de oorspronkelijke slaapkamers. Met wat inspanning is een tweede slaapkamer op de etage zeker nog te realiseren.
Wij ontvangen u graag tijdens een bezichtiging.
Indeling:
Aan de voorzijde van de woning parkeert u de auto op uw eigen terrein en heeft u vanuit de entree direct toegang tot de hal en de keuken. De keuken is in een ruime hoekopstelling geplaatst en beschikt over de nodige inbouw apparatuur. In de entree heeft u toegang tot het toilet met wandcloset, ruime badkamer met inloopdouche en wasmeubel, trapopgang naar de eerste etage en de woonkamer. De ruime woonkamer, met vloerverwarming, is aan de achterzijde gelegen en kijkt uit op de tuin. Op de etage treft u een grote slaapkamer en voldoende bergruimte achter de knieschotten. Met wat aanpassingen kunt u hier zeker nog een tweede slaapkamer realiseren, terwijl u wel de bergruimte kunt behouden.
Tuin:
De ruime tuin is op het noordwesten gelegen en beschikt over een berging en een achterom. Vanwege het formaat van de tuin geniet u over voldoende zonuren in de tuin.
Kortom een zeer mooie kans om je eerste woning tot je eigen thuis te maken!