Verkocht

Henri Laurensrade 38 2907 MN Capelle aan den IJssel

Omschrijving

Veel mensen zijn toch net even op zoek naar dat ene huis met die twist, net even wat anders dan anders, want dat maakt jouw huis jouw huis!

En dat is precies wat dit huis zo leuk maakt. Deze ruime 5 kamer eengezinswoning (4 ruime slaapkamers) heeft wel een heel riante benedenverdieping en zowel een achtertuin met achterom als een grote voortuin grenzend aan de eetkamer!

Kende je de term bloemkoolwijk al? Dit type woonwijk dat sinds 1970 in Nederland werd gebouwd. Zij kenmerkt zich door een bloemkoolstructuur of "boomstructuur" met sterk hiërarchisch geordende verkeersstromen, waarbij het doorgaande verkeer over een ringweg (of een beperkt aantal hoofdwegen) wordt geleid. De woonerven zijn als bloemkoolroosjes op de hoofdwegen "geplant" en hebben maar één (rondlopende of doodlopende) toegang, waardoor ze autoluw zijn.

Schollevaar heeft een eigen trein- en busstation en je zit vanaf hier binnen 5 minuten op de snelweg. Aan het einde van de staat sta je in het overdekte Winkelcentrum De Picassopassage.

Ben je op zoek naar wat ontspanning dan kan je zelf lekker een stuk hardlopen in het Schollebos, maar ook met je kinderen is dat een fantastische plek. Die vermaken zich uren in het Rollebollebos of bijvoorbeeld de fietscrossbaan. Daarnaast zijn er diverse sportverenigingen in de buurt.

Deze woning!
Je komt binnen in de hal met het toilet en de meterkast. Je hangt je jas op aan de kapstok en loopt de woonkamer binnen. Wow, wat een ruimte, en wat een licht! Deze woonkamer is heerlijk ruim doordat hij beschikt over een geweldige zijkamer aan de woonkamer. Door de grote raampartijen aan zowel de voorzijde en de achterzijde, maar ook door de breedte is dit een geweldig licht huis.

De woonkamer is dan ook verdeeld in een riante zithoek waar je met de hele familie lekker kunt genieten van gezellige lange avonden voor de TV, met een spelletje of waar je een hoop mensen kunt uitnodigen om je verjaardag te vieren. De kunststof pui aan de achterzijde is voorzien van een grote schuifpui waardoor de verbinding met buiten optimaal is. Je loopt zo de tuin in. Die is lekker ruim en biedt dan ook genoeg ruimte voor een leuke relaxhoek en daarnaast kan je nog een eettafel en een BBQ kwijt. Dan is er zelfs nog genoeg ruimte voor een leuke speelhoek voor de kinderen.

Via de achterom kom je met de fiets binnen die je in de stenen schuur kwijt kunt.

Weer terug in de woonkamer lopen we door naar voren zo de open keuken in. Een fijne keuken met vrij uitzicht over de straat aan de voorzijde. De keuken is voorzien van een vaatwasmachine, oven, elektrische kookplaat met afzuigkap erboven, anderhalve spoelbak en voldoende ruimte voor al je keukenspullen.

Eten ga je waarschijnlijk doen in de ruime zijkamer, wat een heerlijke ruimte is dat. Die is overigens zo groot dat er nu ook een groot bureau is gecreëerd en er wordt fanatiek piano gespeeld. Via de zijkamer kan via de zogenaamde boerendeur de tuin aan de voorkant in. Bij de boerendeur kan de bovenkant los van de onderkant open wat een leuke effect geeft. De voortuin is ook nog heel behoorlijk en leent zich uitstekend voor een gezellige zit waar je misschien wel af en toe met de buren gezellig samenkomt of waar je zelf lekker zit als je kinderen in de speeltuin voor de deur aan het spelen zijn.

Via de trap komen we op de overloop op de eerste verdieping. Daar hebben we toegang tot de ouderslaapkamer van 12 m2 aan de voorzijde, en de twee slaapkamers aan de achterzijde van respectievelijk 10 en 9 m2. Dat zijn door het schuine dak hele lichte en sfeervolle kamers.

Aan de voorzijde bevindt zich de badkamer die is voorzien van het tweede toilet, een ruime douchecabine, wastafel en wastafelmeubel.

Met de trap komen we op de overloop op de tweede etage. Op de overloop zijn de wasmachine en de droger geplaatst en is flink wat bergruimte in een grote kast onder de schuine kap. Op deze verdieping treffen we ook de vierde slaapkamer van ca. 11 m2, wat een hele fijne lichte kamer is.

Wat een fijn ruim en heerlijk licht familiehuis is dit! In een gezellige en autoluwe straat, dichtbij de winkels, openbaar vervoer en de snelweg.

Overtuigd? Maak snel een afspraak!

Bijzonderheden:
– bouwjaar 1986
– eigen grond
– gasloze woning!
– voor- en achtertuin
– geheel dubbele beglazing
– verwarming en warm water middels stadsverwarming
– ideale ligging nabij scholen, winkels, openbaar vervoer, uitvalswegen en recreatievoorzieningen
– oplevering in overleg

Verkopend makelaar: Yuri van den Ende

Ons advies bij het kopen van uw nieuwe woning? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!

RE/MAX, it’s the experience!
Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 100000

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging, vrij uitzicht

Oppervlakten

Wonen
117 m²
Externe bergruimte
5 m²
Perceel
152 m²
Inhoud
417 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Buitenzonwering, dakraam, schuifpui, tv kabel

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dubbel glas, hr glas
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Capelle aan den IJssel D 2776
Oppervlakte
152 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
187-D-2776

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
60 m²
Ligging tuin
Zuidoost bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media