Appartement te koop op de begane grond in de geliefde groene wijk het Spiegel!!
Met veel plezier mogen wij dit keurig onderhouden appartement op de begane grond aanbieden in het kleinschalige appartementengebouw “Kom van Biegel” (Architect W.M. Dudok). Wenst u rustig maar toch centraal te wonen dan is dit appartement zeker de moeite waard voor een bezichtiging.
Dit lichte en zonnige 2-kamer appartement (voorheen 3 kamers) biedt een fantastisch uitzicht op de tuin en het parkje met de fraaie vijver. Het zonnige balkon ligt direct aan de fraai aangelegde tuin. Het complex beschikt over een lift en ieder appartement heeft een berging in het souterrain.
Bouwjaar: 1960
Inpandig gebruiksoppervlak 86 m2.
Indeling:
Hal, aan de linkerkant de nette keuken met inbouwapparatuur: gaskookplaat, elektrische oven, koel-/vriescombinatie, wasmachine/droger en close-in boiler 80 liter. Aan de rechterkant de lichte royale woon-/eetkamer met een deur naar het zonnig terras. Aan het eind van de gang komt men in de grote slaapkamer met kastenwand, gelegen aan de achterkant van het appartement complex en met mooi uitzicht op de tuin en de vijver. Vanuit de slaapkamer is er toegang naar de badkamer. Deze is voorzien van een douche, wastafel en afsluitbare toilet (die ook tevens te bereiken is vanuit de hal).
In de afgelopen twee jaar heeft groot onderhoud plaatsgevonden aan het dak, de galerijen en de balkons. Tevens is er een nieuwe HR CV installatie geplaatst in 2018
Bijzonderheden:
-Prachtig vrij uitzicht over de vijver De Kom van Biegel;
-Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing;
-Elektrische zonneschermen;
-Nabij het centrum van Bussum en het openbaar vervoer;
-Voorzien van blokverwarming;
-Warmwater via eigen boiler;
-Gezonde en actieve VVE ;
-Servicekosten € 158,87 per maand, voorschot stookkosten € 76,-per maand.