fbpx
Verkocht

Gamba 9 3068 HK Rotterdam

Omschrijving

Ben je op zoek naar een eengezinswoning in een zeer gewild gedeelte van de wijk Zevenkamp op 132 m2 eigen grond, met tuin op het zuiden en aangrenzende waterpartij, twee slaapkamers, een zolder die nog geheel naar eigen wens in te richten is en lichte kamers? Dan is deze gasloze woning aan de Gamba 9 een bezichtiging meer dan waard!
De wijk Zevenkamp ligt in het noordoosten Rotterdam, in de nabijheid van diens naamgever de rivier ‘De Rotte’ én vlakbij de Zevenhuizerplas. Je bent er in een fraaie polderrijke omgeving met veel groen en water. Dat is nog niet alles, want Zevenkamp is goed gefaciliteerd en diverse openbare voorzieningen zijn op loop- of fietsafstand te bereiken. Zo is er een winkelcentrum, restaurants, scholen, verschillende sportverenigingen, een zwembad, het Wollefoppenpark, speelvoorzieningen voor de kinderen en het openbaar vervoer te vinden (drie metrohaltes en je bent bovendien in no-time bij treinstation Rotterdam Alexander). De stad en het Kralingse Bos zijn op fietsafstand te bereiken en uitvalswegen zijn in enkele minuten aan te rijden, dat maakt de ideale ligging compleet.

Begane grond:
Thuis aangekomen parkeer je op eigen grond de auto pal voor de deur. Aan de rechterzijde vind je de ruime berging die aan de woning vastzit. Fijn om er de fietsen en andere spullen in te kunnen stallen, maar het kan eventueel ook bij de woning worden getrokken.
Je loopt de ruime voortuin door de hal in waar je je jas ophangt. In de hal is er de meterkast en komt de stadsverwarming de woning binnen. Geen Cv-ketel en gas in de woning dus. Verder is in de hal een betegeld toilet met wasbakje te vinden en de trap naar de andere verdiepingen. Als je door de deur gaat, kom je terecht in de ruime keuken die uitkijkt op de straatkant waar je de kinderen voor de deur kunt zien spelen. De half open keuken is geplaatst in een U-opstelling en bied je voldoende bergruimte en werkblad om eens lekker aan het kokkerellen te gaan. Met een drankje wandel je de woonkamer in waar de boekenkast je uitnodigt om een mooi boek te pakken en te lezen bij het haardvuur van je eigen open haard. Gezien het seizoen, zet je die gedachte uit het hoofd en je besluit om het boek en drankje mee te nemen naar buiten. Je schuift de dubbele deuren open en stapt de tuin in. De zon schijnt en je gaat zitten op je terras onder het zonnescherm en je geniet….af en toe kijk je over je boek naar het ‘watertje’ en je beseft dat het wel een heel fijn plekje is.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping aangekomen heb je via de overloop toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. De master bedroom, gelijk aan de rechterzijde, is ruim en groot, doordat er twee slaapkamers zijn samengevoegd. Er zijn in 2017 twee nieuwe Velux dakramen met zonwering geplaatst en verder beschikt de slaapkamer over een op maat gemaakte kast met schuifdeuren. De andere slaapkamer heeft ook een prima afmeting en grenst aan de voorzijde van de woning. De badkamer is voorzien van: een ligbad met douche, een toilet en een wastafelmeubel. Een uitstekende basis die je verder kunt moderniseren.

Tweede verdieping:
De ronde door de woning voert je naar de tweede verdieping en hier kom je in een open ruimte aan. Er is een aansluiting voor de wasmachine en de droger, maar verder is de ruimte onder het dak nog helemaal naar wens in te richten en verder af te timmeren. Je kunt bijvoorbeeld denken aan het plaatsen van een dakkapel of misschien zelfs twee. Boven je hoofd zou je een vliering kunnen creëren voor de broodnodige spullen die je niet zo vaak gebruikt en als je er muren in zet dan heb je een extra slaapkamer, hobbykamer of werkkamer. Met een dakzijde die ook op het Zuiden is gericht zou je in overweging kunnen nemen om zonnepanelen te plaatsen. Er zijn immers veel zonuren en met de ophanden zijnde afschaffing van de BTW (in januari 2023), een extra goede investering Kortom een ruimte die voor meerdere doeleinden kan worden ingezet, de mogelijkheden zijn er eindeloos!

Wat een heerlijk huis! Ruim, licht, meerdere opties om kamers te creëren of anders in te richten en extra bergruimte. Is de interesse gewekt? Neem dan contact op voor een afspraak.

Bijzonderheden: – bouwjaar 1981 – gasloze woning! – energielabel … – voor- en achtertuin – parkeren op eigen grond voor de deur – grond in eigendom! –gedeeltelijk dubbele beglazing – verwarming en warm water door stadsverwarming – Oplevering in overleg. Kan snel.

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 114335
Martijn Folkers

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk

Oppervlakten

Wonen
111 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Perceel
132 m²
Inhoud
408 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, tv kabel

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
ROTTERDAM BA 450
Oppervlakte
132 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
RTD13-BA-450

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
47 m²
Ligging tuin
Gelegen op het zuid

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media