Luxe, half vrijstaand herenhuis met garage aan De Streektuinen. Deze zeer ruime woning staat in een kindvriendelijk hofje en is hoogwaardig gebouwd en afgewerkt. Met een tuin en dakterras op het Zuiden en voorzien van vele ramen is dit een zeer lichte woning. En de locatie? Zeer centraal en verrassend dichtbij de historische binnenstad van Hoorn!
Deze mooie woning is voorzien van een vernieuwde keuken, moderne inrichting, veel daglicht en 3 goede slaapkamers. Achter de woning is een grote speeltuin aanwezig waardoor kinderen direct vanuit huis lekker kunnen gaan spelen in de speeltuin. In de doodlopende straat komt alleen bestemmingsverkeer en hierdoor kunnen de kinderen lekker vrij spelen. Geen zin om te koken en wel om lekker een terrasje te pakken? Binnen 5 minuten ben je in het gezellige centrum van Hoorn. Het zwembad, scholen, kinderopvang, diverse sportlocaties en winkels zijn allemaal in de nabijheid van de woning te vinden.
Indeling van de woning:
Entree aan de voorzijde, hal met meterkast en toiletruimte. De garage is zowel van buiten als inpandig te bereiken en beschikt over veel bergruimte en is ook de plek waar de wasmachine en droger zich bevinden. Via de hal loop de fraaie woonkeuken in. Deze mooie ruimte biedt plaats aan een riante eettafel met genoeg stoelen om uren aan te kunnen tafelen met het gezin of met vrienden en familie. De keuken is luxe afgewerkt en voorzien van het divers inbouwapparatuur. Zo is er een groot gasfornuis, een koelkast, Quooker, vaatwasser en een combi magnetron. De keuken en eetkamer zijn voorzien van een lichte natuurstenen vloer met vloerverwarming. De keuken en aanbouw zijn ontzettend licht door de vele ramen en leuke vide waardoor er een connectie is met de woonkamer op de eerste verdieping.
Via de trap in de keuken komen we uit bij de volgende woonlaag. De woonkamer is voorzien van een echte eikenhouten vloer. In deze riante woonkamer is genoeg ruimte voor een lekker grote bank of meerdere zithoekjes. Ook is er een extra keukenblokje aanwezig op deze etage. Via het “bruggetje” van de vide loop je door de schuifpui naar het dakterras op de eerste verdieping. Een heerlijke plek om van de zon te genieten of om de spelende kinderen te kunnen zien.
Tweede verdieping:
Vanaf de overloop heeft u toegang tot een badkamer en een drietal slaapkamers. Alle slaapkamers hebben mooie raampartijen waardoor er genoeg daglichtinval is. De badkamer is geheel betegeld en beschikt over een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en toilet.
Via een van de slaapkamers is de vlizo zolder bereikbaar. Deze ruime bergzolder biedt veel opslagruimte en tevens een ruimte voor de technische installaties. Hier bevinden zich ook de C.V. ketel en een dakraam voor extra daglicht. Het dak is uitermate geschikt voor het plaatsen van zonnepanelen.
Tuin:
De verzorgde tuin is gelegen op het Zuiden. Dit maakt de tuin uitermate geschikt voor de zonliefhebber! De woning is zeer vrij gelegen in een mooi hofje.
Enthousiast geworden? Bel dan even voor het maken van een afspraak voor de uitgebreide bezichtiging met makelaar Mariska Kramer van RE/MAX Direct in Hoorn.