In het sfeervolle, kindvriendelijke en autoluwe Cornelis van Steenishof staat deze royale, onder architectuur gebouwde, 7-kamer hoekwoning. De woning beschikt over een oprit met plaats voor twee auto’s een inpandige garage en een diepe en zonnige zij-/ en achtertuin. De woning is aangesloten op de stadsverwarming en heeft maar liefst 16 zonnepanelen, daardoor heeft de woning geen gasaansluiting en verbruikt het vrijwel alleen elektra die zelf is opgewekt.
De wijk Poelgeest heeft een lagere school en verschillende winkels en is gelegen of fietsafstand van zowel het centrum van Oegstgeest als Leiden met onder andere het centraal station, winkelcentra, ziekenhuizen, scholen, sportvelden en zwembad. Op enkele minuten afstand van snelweg A44 naar Amsterdam, Den Haag en Rotterdam.
Indeling:
Begane grond:
Entree via de voordeur of de garage. Vanuit de garage (elektrische deur) ook toegang tot de woning. Hal met meterkast. Gang met twee grote opbergkasten. Toilet met fontein. Royale, tuingerichte woonkeuken voorzien van verschillende inbouwapparatuur zoals een keramische kookplaat, vaatwasser (2017) en inbouwoven/magnetron. Vanuit de keuken is een ruime multifunctionele (slaap) kamer te bereiken. De begane grond is volledig voorzien van een fraaie houtenvloer vloerverwarming en heeft door de vele hoge ramen en de vide veel lichtinval. Vanuit de woonkeuken toegang tot de diepe achtertuin middels de schuifpui. De eigenaar heeft van de gemeente aan de zijkant en aan de achterkant twee stukken perceel erbij gekocht.
Eerste verdieping:
Hal met toegang tot de woonkamer. De royale en lichte woonkamer is voorzien van een beukenhouten vloer en beschikt over een houtkachel. De woonkamer heeft een zijkamer wat op dit moment ingericht is als kantoor. Deze verdieping beschikt over een kamer met een pantry met koelkast en wastafel (boiler). Door middel van een schuifpui is het zonnige dakterras aan de achterzijde te bereiken met elektrische zonnewering. Aan de voorzijde een frans balkon met een fraai uitzicht op het hofje.
Tweede verdieping:
Overloop met toegang tot alle vertrekken op de tweede etage. Twee ruime slaapkamers aan de achterzijde en twee ruime kamers aan de voorzijde van de woning. De moderne badkamer heeft een bubbelbad, douchecabine en wastafel. Naast de badkamer een aparte wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger. Separaat toilet met fontein.
Er is een mogelijkheid om een derde verdieping te creëren voor eventueel een dakterras of opbouw.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 2001
– Woonopp. 221 m2
– Perceel 284m2
– Inhoud 837m3
– 16 zonnepanelen met een capaciteit van 2600 watt
– Inpandige garage (30m2) met elektrische deur
– Intercom op alle verdiepingen
– Doorgeschakelde rookmelders
– Alarm aanwezig (abonnementskosten €35,- p.m)
– Voorzien van stadsverwarming
– 12 groepen en 3 aardlekschakelaars
– Inpandige garage met elektrische deur
– Oplevering in overleg