fbpx
Verkocht

Cees Buddingh'hof 83 1628 WJ Hoorn

Omschrijving

RUIME HOEKWONING MET 3 WOONLAGEN EN TUIN

Deze ruim opgezette hoekwoning op Cees Buddingh’hof met meer dan 125m2 woonoppervlak is voorzien van een ruime woonkamer, verbonden aan een grote achtertuin, een keuken aan de voorzijde, hal met toilet en meterkast, 3 slaapkamers op de eerste etage, een vernieuwde badkamer met zonnedouche, overloop met inbouwkasten en 2 kamers op de zolderverdieping. Een schuur in de voortuin en ook in de achtertuin, bereikbaar via een achterom. Ook is er in de achtertuin een gezellige loungehoek gecreëerd om gezellig buiten te kunnen zitten. Op het dak liggen 6 zonnepanelen.

Cees Buddingh’hof heeft een gunstige ligging in de wijk Kersenboogerd. Op enkele minuten fietsen bevindt zich NS treinstation Kersenboogerd, verschillende supermarkten, leuke parkjes, winkelgebied, basisscholen, middelbare scholen, een speelplaats voor de deur en het centrum van Hoorn is eenvoudig per fiets bereikbaar.

INDELING
Via de voortuin kom je de entree binnen. Een hal met verbinding tot de woonkamer, het toilet, de meterkast en de trap naar boven. De ruim opgezette woonkamer wordt door middel van openslaande deuren verbonden met de achtertuin. De tuin ligt op het westen. Hierin zijn twee vrijstaande, houten schuren te vinden net als een gezellige zithoek met houten overkapping. Aan de voorzijde van de woning is de keuken gesitueerd. De keuken is voorzien van een inductie kookplaat, koelkast, vriezer, vaatwasmachine, oven en veel opbergruimte in de kasten. Ook bevindt zich onder de trap een voorraadkast. De vloer op de begane grond is voorzien van vloerverwarming en een convectorput.

EERSTE ETAGE
Op de eerste etage verdeelt de overloop de verdieping in 3 slaapkamers. 2 Aan de achterzijde en 1 aan de voorzijde van de woning. De ramen zijn voorzien van elektrische rolluiken tegen de zon. Op de overloop zelf zijn 2 inbouwkasten te vinden. Hierin is ook de witgoedaansluiting gevestigd. De vernieuwde badkamer is van alle gemakken voorzien. Luxe tegels op vloer en wanden, een tweepersoons wastafelmeubel met dubbele kranen, een zwevend toilet en een inloopdouche mét sunshower.

TWEEDE ETAGE
Op de zolderverdieping is de kamer in 2 ruimtes verdeeld. Wat ooit als 2 slaapkamers diende zijn nu een slaap- en werkkamer geworden. Ook hier zijn de ramen aan de westzijde voorzien van elektrische rolluiken. Door de recht opgetrokken wanden in het gehele huis gaan er geen vierkante meters verloren door schuine wanden. Extra veel ruimte om optimaal te benutten. Op de zolderverdieping is ook de cv-ketel netjes weggewerkt in een kast.

Kortom: ruimtelijke woning, voor en achtertuin, opbergschuren, lichte woonkamer, vloerverwarming, vernieuwde badkamer, 4 tot 5 slaapkamers, recht opgezette wanden en veel mogelijkheden.
Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 100007
Kees Kappers

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten

Wonen
125 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
2 m²
Externe bergruimte
22 m²
Perceel
234 m²
Inhoud
423 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3

Energie

Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Hoorn K 4374
Oppervlakte
234 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HOO00-K-4374

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
185 m²
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwest bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken