Kopers opgelet!
Zeer centraal in Leidschendam gelegen basic doch keurig 3/4 kamer appartement v.v. doorgebroken woon-eetkamer, open keuken ruim balkon en berging in onderbouw.
Een appartement waar u zelf de puntjes op de i dient te zetten.
gunstig gelegen ten opzichte van winkels, uitvalswegen en openbaar vervoer. Het complex ligt naast het winkelcentrum Leidsenhage, dat na een grondige vernieuwing verder gaat als Mall of the Netherlands. Mall of the Netherlands heeft ruim 230 winkels, 2500 parkeerplaatsen en bioscoop. Verder is er achter het complex een privé parkeerplaats voor bewoners en een kindvriendelijke speeltuin aanwezig. De bereikbaarheid is uitstekend. De ligging is vlakbij de A4 voor een uitstekende verbinding naar onder andere Den Haag, Utrecht en Rotterdam
Indeling
Gesloten entree met brievenbussen en bellen tableau, middels lift of trappenhuis toegang tot de 3e verdieping, entree woning, ruime hal v.v. meterkast en vaste kast, vanuit de hal toegang tot de woonkamer. De doorgebroken woon-/eetkamer is van prima formaat en geeft toegang tot het riante, over de gehele breedte gelegen balkon. De open keuken is basic doch keurig netjes en v.v. 6 pits gas fornuis, afzuigkap, combi magnetron, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. De achterslaapkamer is van riante afmeting en de naastgelegen kleinere slaapkamer is eveneens keurig. De badkamer is v.v. douche, wastafel, radiator en toilet.
Kortom een appartement met enorm veel potentie!
Bijzonderheden
– Gelegen op eigen grond
– Woonoppervlak ca 74 m2
– De V.V.E is actief, bijdrage € 230,60, waarvan € 59,50 voorschot stookkosten
– Verwarming middels blokverwarming, warm water middels boiler
– Geheel v.v. dubbel glas
– Berging in onderbouw