Op een ontzettend leuk stukje op Rotterdam Zuid op loopafstand van de Beijerlandselaan, de Kuip en Zuidplein. Heb jij je huis verkocht en wacht je nog op de oplevering van je nieuwbouwwoning? Of heb je besloten te verkopen en even te huren, dit is een fantastische oplossing voor jou en je gezin.
Je gaat wonen in de buurt Hillesluis, in de wijk Feijenoord, waar je wordt omringd door water, ruimte en groen. Je woont er heerlijk rustig in een wijk vol ambitie, ondanks dat je je bevindt op slechts een steenworp afstand van het centrum met al haar stadse voorzieningen. Neem bijvoorbeeld Restaurant MAAS, het meest relaxte terras van Rotterdam, waar je heerlijk geniet van internationale gerechten, een fijn zonnetje en een briesje vanaf het water. Op de fiets zit je in 10 minuten tevens op de Wilhelminapier, met o.a. de Foodhallen en Hotel New York. Smullen!
Zin om lekker zelf te koken? Je haalt al jouw verse ingrediënten op de Afrikaandermarkt of bij de vele winkels aan de Beijerlandselaan. Of fiets de andere kant op en waai lekker uit op het Eiland van Brienenoord met zijn getijdenpark en speeltuin, of in het Varkenoordse park met prachtige oude bomen, grasvelden, speeltuinen en zitjes. De wijk uit? Met de fiets sta je in 15 minuten in het centrum en met de bus of tram doe je daar nog minder dan een kwartier over. Wil je de stad verlaten? Dan pak je de trein op Station-Zuid of ben je met de auto in no-time op de snelweg. Ideaal, dus!
Echt een tophuis, je komt binnen op de begane grond, hangt je jas op en stapt de enorme woonkamer in met open keuken. De keuken is voorzien van alle apparatuur die je wenst, een vaatwasmachine, combi-oven, een enorm gasfornuis met 2 ovens en een grote afzuigkap. De koelkast en de vriezer zijn ingebouwd en de keuken is voorzien van een fantastisch natuurstenen keukenblad. Hier kan je kokkerellen totdat je erbij neervalt! Aan de woonkamerkant zitten onder het extra diepe keukenblad ook opbergkasten.
De woonkamer is heerlijk ruim en goed te verdelen in een gezellige zithoek en een grote eethoek.
Vanuit de woonkamer loop je de veranda op, waar je heerlijk in de zon zit te genieten op het grote meubel. De ultieme plek voor uitgebreide bbq-s in de zomer. Het trapje af loop je de tuin in waar je ook heerlijk kunt zitten. Daar vind je ook nog een plekje waar je overdekt kunt zitten als de zon een beetje te warm begint t worden.
Op de eerste verdieping treffen we 2 grote slaapkamers. De ouderslaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon, Aan de voorzijde bevind zich de tweede slaapkamer. Tussen de twee slaapkamers bevind zich een hele ruime moderne badkamer. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, een ligbad, wastafelmeubel met 2 waskommen en een grote spiegel én het tweede toilet zodat je in de nacht niet naar beneden hoeft.
Op de tweede verdieping treffen we ruime overloop en een tweetal slaapkamers.
Wat een heerlijk huis met heel veel leefruimte en een fantastische tuin!
Dit comfortabele huis is volledig voorzien van laminaatvloeren, dubbele beglazing en een CV-ketel. Spulletjes erin en wonen!
De huurprijs is exclusief voorschot voor gas, water, elektra en tv en internet en wordt ongemeubileerd verhuurd