Wat een heerlijk ruim dubbel bovenhuis, gelegen in het gewilde oude Damcentrum van Leidschendam. De woning beschikt over een heerlijk zonnig balkon, 4 ruime slaapkamers en vrij uitzicht aan de voorzijde.
De woning is volledig voorzien van dubbele beglazing. Openbaar vervoer ligt op 1 minuut loopafstand en het gezellige Sluisgebied is binnen 5 minuten lopen bereikbaar. kortom een buitenkansje dus bel snel voor een bezichtigingsafspraak.
Indeling:
Entree appartement op straatniveau, hal met meterkast ( 8 groepen) en opstelplaats voor fietsen en onder de trap is een bergruimte gerealiseerd.
Trapopgang naar eerste verdieping
Overloop met toegang tot woonkamer en badkamer
Woonkamer
Een heerlijk ruime L vormige woonkamer met open keuken. Via de openslaande deuren is het achterbalkon te bereiken. Hier geniet u heerlijk van de ochtend- en middagzon.
In de woonkamer ligt een nette laminaatvloer.
Keuken
De open keuken in L opstelling is o.a. voorzien van een koelkast, vriezer, combi magnetron, oven, inductieplaat, vaatwasser en RVS afzuigkap.
Toilet/ wasruimte
De keurig betegelde ruimte (2018) beschikt o.a. over een zwevend toilet, een opstelplaats voor wasmachine en droger en een wastafeltje. Ook ligt hier vloerverwarming in een betonvloer.
Trapopgang naar tweede verdieping
Hier bevinden zich een drietal slaapkamers van goede afmeting. Er ligt een nette drempelloze laminaatvloer.
Badkamer
De keurig betegelde badkamer beschikt o.a. over een douchecabine, een tweede toilet en een wastafelmeubel ook ligt hier vloerverwarming in een betonvloer.
Trapopgang naar de zolderverdieping
Hier is een fraaie slaapkamer gerealiseerd. Hier bevindt zich tevens de opstelplaats van de CV ketel (huur) uit 2014.
Toelichting meetmethode:
De oppervlakte van de zolderverdieping is meegenomen in het gebruiksoppervlak wonen maar voldoet niet aan de voorgeschreven verdiepingshoogte. Volgens de NEN2580 meetmethode dient een verblijfsruimte wonen een minimale hoogte van 2.00m te hebben.
Bijzonderheden:
Beschermd stads- dorpsgezicht
Eigen grond
Goed geïsoleerd
Vrij uitzicht
Actieve Vve ca € 96,00 per maand plus een tijdelijke bijdrage van € 100,-- per maand voor reservering dak.