Rustig en comfortabel recreëren op een zeer mooie locatie In het Brabantse natuurlandschap, in de Meierijstad Schijndel op recreatiepark 'Resort de Molenheide'. Op dit fijne resort wordt chalet nr. 102 te koop aangeboden. Het chalet ligt achterin het park in een bosrijke omgeving, beschut én aan een rustige weg. Het chalet is ideaal voor mensen die de sfeer van het kamperen, maar het comfort van een chalet willen ervaren! Heerlijke boswandelingen, wilde dieren spotten of gezellig borrelen of eten in een van de fraaie horeca gelegenheden in de buurt, het kan hier allemaal.
CHALET
Dit energiezuinige chalet (Energielabel: A) is uitstekend onderhouden en beschikt over ruim 95 m2 aan gebruiksoppervlakte. Waarvan ca. 64 m2 chalet en ruim ca. 32 m2 uitgebouwde serre op een ruim perceel van 383 m2 (eigen grond) welke is voorzien van een zeer fraai aangelegde tuin rondom het chalet. Daarnaast beschikt het chalet over een tweetal aparte kunststof bergingen in de achtertuin van ca. 12 m2.
Dit chalet is voorzien van de meeste hedendaagse gemakken en beschikt over twee aparte slaapkamers, een moderne badkamer en aparte living. Daarnaast zorgen de twee airco's en mechanische ventilatie voor een aangenaam klimaat.
In 2021 is het chalet uitgebouwd met een grote serre van ca. 28 m2 met schuiframen om de warmte tijdens zomerdagen binnen te laten. Tijdens de koudere dagen is het eveneens heerlijk in de serre waardoor je er warm bij zit, maar toch het gevoel van buiten ervaart.
In de open keuken met fraaie inrichting in hoekopstelling komen woonplezier en kookcomfort samen. De woonkeuken is van alle gemakken voorzien en aan ruimte is geen gebrek.
ENKELE PLUSPUNTEN OP EEN RIJ
- Chalet van ruim 64 m2
- Uitbouw serre 2021 met glazen schuiframen ca. 32 m2
- Twee slaapkamers
- Lichte, ruime woonkamer
- Moderne badkamer
- Voorzien van 2 airco's
- Zeer fraai aangelegde tuin
- Groot perceel van ruim 383 m2
- 2 bergingen voor voldoende opslagruimte ca. 12 m2
- Vrije ligging
- Parkeerplaats op eigen terrein met afsluitbaar hek
- Grote visvijver op het park
- Diverse sportfaciliteiten in de nabijheid van het park
- Nabij centrum Schijndel, met alle dagelijkse voorzieningen
DETAILS
- Verplichting tot aansluiten bij de VvE op het recreatiepark
- Parkkosten á €115,- p.m. welke bestaan uit: algemeen onderhoud, ophalen vuil, reservering groot onderhoud, verenigingskosten en kavelkosten