In de populaire en zo geliefde Burgemeesterswijk gelegen sfeervolle en uitgebouwde 7 kamer woning met voor- en achtertuin (ZO), hoge plafonds en een aantal jaren ‘30 details waaronder paneeldeuren en een erker. De woning heeft 5 slaapkamers, een moderne keuken en badkamer en een gezellige en zonnige achtertuin met berging, op het zuidoosten.
De P.J. Blokstraat is een mooie rustige straat met karakteristieke huizen in een groene omgeving, op loopafstand van stadspark het Plantsoen en op korte fietsafstand van de historische binnenstad van Leiden, wandelgebied park Cronesteyn, sportvelden, middelbare en basisscholen en NS station Lammenschans.
Indeling:
Begane grond:
Voortuin met genoeg mogelijkheid voor het stallen van fietsen, entree ruime hal, toilet met fontein en kelderkast. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde is er een zeer ruim eet- en woongedeelte ontstaan. De woonkamer en suite, met leuke erker, is voorzien van een gezellige open haard en een mooie houtenvloer. De in lengte opstelling (7 meter!) geplaatste moderne open woonkeuken (2019) heeft een natuurstenen aanrechtblad en is voorzien van diverse (inbouw)apparatuur, waaronder een grote spoelbak, een gaskookplaat, een losse koelkast, oven en een vaatwasser. Vanuit de keuken is de stenen bijkeuken bereikbaar. De knusse, groene en erg gezellige achtertuin is bereikbaar via de openslaande deuren en voorzien van een heerlijk terras. Door de gunstige ligging is er veel zon!
1e verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer, apart toilet en de vaste trap naar de 2e verdieping. Er bevindt zich een grote slaapkamer aan de voor- en één aan de achterzijde. De kamer aan de voorzijde heeft een ruime inbouwkast. De moderne badkamer (2015) is volledig betegeld en voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel meubel en een design radiator. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
2e verdieping:
Met een vaste trap bereikt u de 2e etage met 2 ruime slaapkamers, een doucheruimte en een ruimte met de opstelling voor een wasmachine/droger en CV ketel. Dankzij het feit dat deze woning dwars op de rest van de huizen staat, is deze een stuk groter. Het verschil ziet u met name in de slaapkamers op deze verdieping terug.
Zolder/Vliering:
Wederom via een vaste trap kunt u naar de royale zolder/vliering met een laminaatvloer en een dakraam, hier heeft in het verleden zelfs één van de kinderen een eigen kamer gehad. U kunt hier precies staan maar deze royale ruimte met heel veel bergruimte mag officieel niet meegenomen worden in het woonoppervlak.
Goed om te weten:
– Bouwjaar ca. 1934
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte wonen: 168 m2
– Overig inpandige ruimte: (vliering) 15 m2
– Inhoud woning: 630 m3
– Perceel oppervlak: 139m2
– Verwarming middels CV installatie: 2006
– Beneden verdieping voorzien van dubbelglas
– Dak is geïsoleerd, platte deel vernieuwd in 2018
– Buiten schilderwerk 2018
– Parkeren voor vergunninghouders (vergunning ca. € 50,– per jaar, geen wachtlijst)
– Bouwkundige keuring uit juni 2020, opvraagbaar bij makelaar
– Oplevering in overleg, november 2020
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdoms- en asbestclausule