Oranje zonnestralen vullen uw woonkamer. Vanaf uw ontbijttafel stijgen de warme koffiedampen op. Uw krant ligt voor u. U kijkt even op en kijkt naar buiten. Links van u torent de Euromast fier boven de stad uit. Recht voor u vliegen vogels op vanuit Het Park. De Nieuwe Maas kabelt rustig voort. Ontelbare schepen zijn in de loop van de tijd langsgevaren. Uw oog volgt een van de watertaxi’s die net de Parkhaven verlaat en koers zet richting de Erasmusbrug. De SS Rotterdam aan de overkant van het water ligt er prachtig bij. Wat een voorrecht. U prijst zich gelukkig.
Gelegen op de vierde verdieping van het Mercurius gebouw ligt een prachtig ruim en licht 3 kamer appartement van maar liefst 94 m2. Grote ramen laten via de west- en zuidzijde veel licht naar binnen. De plafonds van 2m60 helpen natuurlijk ook mee. Het ruime balkon van 8,5 m2 ligt in het verlengde van de slaap- of studeerkamer en is tevens zuid georiënteerd.
De Indeling
De woonkamer van maar liefst 46,5 m2 beschikt over vloerverwarming en de screens aan de buitenzijde houden de zon buiten op de warmste dagen van het jaar. Deze kunt u zelfs volautomatisch laten opereren. De strakke greeploze lichte keuken, voorzien van composiet werkblad en Plasmanorm luchtzuivering, bevindt zich tevens in deze ruimte.
Het toilet en de badkamer zijn volledig betegeld. De ruime badkamer beschikt naast een inloopdouche en wastafel, tevens over een ligbad. Beide ruimtes bevatten inbouwspots.
De master bedroom is bijna even lang als breed. In totaal 16,5m2. Naast een tweepersoonsbed en kasten, heeft u ruimte genoeg voor een uitgebreide passessie voor een avond uit.
De tweede slaapkamer is 8m2 en kan tevens dienst doen als logeer-, studeer- of thuiswerkkamer.
Bergruimte
Een ruim bemeten inpandige berging herbergt de wasmachine en droger en biedt daarnaast nog ruimschoots opberggelegenheid.
Naast de inpandige berging, beschikt u tevens over een berging in de onderbouw. Als u geen gebruik wenst te maken van de gedeelde fietsenstalling, kunt u hier veilig uw fietsen opslaan.
Tevens is er een parkeerplaats op niveau -1.
De Müllerpier
De Müllerpier kenmerkt zich door een urbanistische mix van moderne gebouwen en oude pakhuizen. U zit net buiten de grote drukte, maar heeft toch alle voorzieningen dichtbij. Op de pier kunt u sporten, boodschappen doen en recreëren. En ook de fijnproevers komen ruimschoots aan hun trekken.
Het Park hadden we al even besproken, u ziet het liggen vanuit de woonkamer. Het ligt net aan de overkant van het water aan de voet van de Euromast. Dit is voor veel Rotterdammers toch wel het mooiste park van de stad. Het twee sterren restaurant Parkheuvel waar Erik van Loo de scepter zwaait kunt u aanlopen. Op een mooie zomerse dag kunt u bij Parqiet of Dudok In Het Park genieten van een heerlijke kop koffie met gebak.
Met de fiets bent u in mum van tijd in het centrum. Ook zijn er goede verbindingen met het openbaar vervoer. De tram en metro bevinden zich op loopafstand. Uitvalswegen zijn nabij. De grote verkeersaders brengen u snel richting zowel de A16 als de A20. Ook Rotterdam Zuid bereikt u snel via de maastunnel.
Samengevat
10 bouwlagen bovengronds, 2 parkeerlagen ondergronds. In totaal ruim 36 meter hoog.
Bouwjaar 2009
Gelegen op eigen grond
Actieve VVE met maandelijkse bijdrage van € 166,92 voor appartement en berging.
Woonoppervlakte ca. 94 M2, inhoud ca. 278 M3
Zeer goed geïsoleerd
Verwarming en warm water middels stadsverwarming
Woonkamer voorzien van vloerverwarming
Videofooninstallatie
Gemeenschappelijke fietsenberging in de onderbouw
Parkeerplaats (EUR 25.000, verplichte afname)
Energielabel A+
Berging in de onderbouw
Oplevering in maart 2022