Verkocht onder voorbehoud

Kalmoeskreek 8 2353 JM Leiderdorp

Omschrijving

Wow, vrijwel alles is zeer recent aangepakt in deze woning! Een nieuwe keuken, een inpandige jacuzzi op de begane grond, strak gestucte muren en zelfs de tuin is onlangs gedaan. Deze woning is goed onderhouden, volledig gemoderniseerd en beschikt over drie slaapkamers èn een chill-ruimte. Absoluut een bezichtiging waard!

De woning kenmerkt zich door zijn moderne uitstraling met strak gestuukte wanden en plafonds, nieuwe laminaatvloeren en grotendeels voorzien van HR++ glas. De ruime en lichte woonkamer heeft openslaande deuren naar de tuin en een nieuwe open keuken met 4-pitsgasfornuis, koel-vriescombinatie, afzuigkap en vaatwasser. Het paradepaardje van deze woning is toch wel de (voormalige) bijkeuken waar een heuse ontspanningsruimte is gemaakt met barretje, jacuzzi, extra douche en op de aangebrachte vliering, een lounge-ruimte. Verder heeft de woning drie slaapkamers, een moderne badkamer en een ruime zolder. Ook buitenruimte is er volop aanwezig in de vorm van een voortuin gelegen op het zuidwesten, een ruime achtertuin gelegen op het noordoosten met achterom en een berging.

Het huis is gelegen in een kindvriendelijke en prettige woonomgeving met veel groen en bevindt zich in een doodlopende straat. Verder centraal gelegen tussen het recreatiegebied de Bloemerd en het park de Houtkamp. Het winkelcentrum De Winkelhof ligt op korte (loop-/fiets) afstand, evenals diverse basisscholen en sportfaciliteiten. Uitvalswegen zoals de A4 (richting Den Haag/ Amsterdam) en de N11 (richting Alphen aan den Rijn/ Utrecht) zijn eenvoudig te bereiken.

De feiten op een rij:
– Ruime voortuin gelegen op het zuidwesten
– Lichte en ruime woonkamer met laminaatvloer, gestuukte wanden, trapkast en openslaande deuren richting de achtertuin
– Nieuwe open keuken met diverse inbouwapparatuur
– Via de openslaande deuren krijgt u toegang tot de achtertuin met achterom
– Voormalige bijkeuken met douche, jacuzzi en relax-ruimte
– Achtertuin met achterom en berging
– Drie slaapkamer op de eerste verdieping allen voorzien van moderne laminaatvloer
– De badkamer is voorzien van douche, wastafel, toilet en aansluiting voor de wasmachine en droger
– Zolder met vlizotrap en dakraam
– De woning is grotendeels voorzien van HR++ glas
– CV-ketel Remeha Avanta uit 2012

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): José Faber
José Faber

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
14 februari 2023
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Soort dak
Pannen
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten

Wonen
96 m²
Overige inpandige ruimte
6 m²
Externe bergruimte
3 m²
Perceel
124 m²
Inhoud
367 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Jacuzzi, toilet
Aantal woonlagen
2

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Remeha Avanta (gas gestookt uit 2012, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Leiderdorp B 5289
Oppervlakte
124 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
LDD00-B-5289

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin
Achtertuin
59 m²

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Kalmoeskreek 8
2353 JM Leiderdorp