Sfeervolle jaren ’30 hoekwoning met 4 slaapkamers, een fraaie lichte woonkamer met een halfopen keuken en openslaande deuren naar de achtertuin (O) met een ruime stenen berging. Verder beschikt de woning over diverse glas in lood ramen, een dakkapel en een moderne badkamer met toegang tot een balkon. Het pand is vroeger in gebruik geweest als een buurtwinkeltje wat nog zichtbaar is door het grote raam op de hoek waar de ingang heeft gezeten.
Gelegen nabij diverse buurtwinkels, scholen, kinderopvang, hockey- en tennisvelden, park Roomburg en park Cronesteyn en het NS-station Lammenschans. Op enkele fietsminuten bevindt zich de historische binnenstad met zijn leuke winkels, terrasjes, restaurants en musea. Uitvalswegen richting Amsterdam, Den Haag (A4) en Utrecht (N11) zijn eenvoudig te bereiken.
Bekijk ook de bezichtigingsvideo!
Indeling:
Begane grond:
Entree (zijkant woning) met toegang tot de meterkast, toilet, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. Ruime en lichte woonkamer (33m2) met een fraaie houten vloer en openslaande deuren naar de tuin. Door de raampartijen aan de drie zijdes ontstaat er een heerlijke zonnige woonkamer. Aansluitend een halfopen sfeervolle keuken (Tinello) met een hardstenen aanrechtblad, een professioneel Boretti gasfornuis en diverse inbouwapparatuur waaronder een ingebouwde afzuigkap, koelkast en een vaatwasser. De gezellige achtertuin (O) is voorzien van sierbestrating, biedt veel privacy en beschikt over een ruime berging met een raam, elektra en direct toegang vanaf de straatzijde. Dus ook ideaal voor het stallen van fietsen.
Eerste verdieping:
Lichte overloop. Moderne badkamer (2016) met vloerverwarming, inloop douche, een dubbel wastafelmeubel met grote verlichte spiegel, design radiator, tweede toilet en toegang tot het heerlijke balkon. Vanuit de badkamer is ook de ruimte met wasmachine opstelling bereikbaar. Ruime slaapkamer aan de voorzijde met (vaste)kastenwand en nog een slaapkamer aan de achterzijde. De gehele verdieping is voorzien van vloerbedekking
Tweede verdieping:
Via vaste trap te bereiken. Overloop met cv opstelling en toegang tot de 2 slaapkamers die beide zijn voorzien van een dakkapel en een vaste kast. Door de aanwezigheid van knieschotten is er extra bergruimte gecreëerd. Over de gehele lengte van de woning is een vliering aanwezig.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1936
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte 110m2
– Externe bergruimte 11m2 (berging)
– Gebouw gebonden buitenruimte 6m2 (balkon)
– Inhoud 380m3
– Perceeloppervlakte 93m2
– Meterkast met 8 groepen en aardlekschakelaar
– CV ketel Remeha, bouwjaar 2013
– Kunststofkozijnen en glas in lood
– Toilet en Badkamer 2016
– Gehele woning voorzien van veiligheids hang- en sluitwerk (2018)
– Gehele woning voorzien van horren
– Woning voorzien van professionele ontkalker waardoor gegarandeerd kalkvrij water
– Betaald parkeren (vergunning ca. € 50,- per jaar, geen wachtlijst
– Oplevering in overleg
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdoms- en asbestclausule.