Schitterende zeer ruime volledig verbouwde en gerenoveerde woning met vijf slaapkamers. met behoud van alle authentieke elementen uit de dertiger jaren maar met alle luxe en comfort van nu. De totale woning is voorzien van een nieuwe elektrische installatie, nieuwe CV installatie (combiketel) nieuwe radiatoren, HR++ glas, kunststof kozijnen, openslaande tuin deuren etc.
De uiterst moderne greep loze inbouw keuken is van alle hedendaagse gemakken voorzien. De woning is voorzien van een alarminstallatie. Verder een bijkeuken met wasmachine/droger aansluiting met bovenblad en kastenombouw.
Op de eerste verdieping drie ruime slaapkamers en op de tweede verdieping twee ruime slaapkamers beide met een grote dakkapel op iedere slaapkamer internet en tv aansluiting.
Indeling
Achter de voordeur bevindt zich een tochtportaal waarna u in de woonkamer komt. De woonkamer is ruim van formaat volledig opnieuw gestukadoord met inbouwverlichting in het plafond, verder openslaande tuindeuren en voorzien van nieuwe design radiatoren. Via de woonkamer komt u in de hal met authentieke tegelvloer en trapopgang waar zich een trapkast met een nieuwe elektrische installatie bevind als ook de toilet ruimte met hangtoilet. Alle ruimtes zijn toegankelijk via de authentieke deuren.
Aan het einde van de hal bevindt zicht de uiterst moderne ruime greep loze inbouw keuken voorzien van een keramische kookplaat, rvs schouwkap, vaatwasser, koelkast, combioven inbouwkasten pannenlades etc. en inbouwverlichting in het plafond. Na de keuken komt u in de bijkeuken die plaats biedt voor een wasmachine en droger. De bijkeuken is voorzien van een werkblad spoelbak en kastenwand. De bijkeuken biedt toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
Via de prachtige trapopgang komt u op de zeer ruime overloop met authentiek glas in lood. Deze overloop biedt toegang tot drie zeer ruime slaapkamers die elk voorzien zijn van een glasvezel en tv aansluiting. Een van de slaapkamers biedt toegang tot het dakterras met hekwerk. Verder treft u op deze verdieping een geheel nieuwe luxe badkamer met een douche, hangtoilet, wastafelmeubel, design radiator, inbouw verlichting etc.
Ook bevindt zich op de overloop de vaste trap met origineel trap hek naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping
Op de tweede volwaardige verdieping bevindt zich een zeer ruime overloop (met een in een kast bevindende nieuwe combiketel) die toegang biedt tot twee grote slaapkamers beiden voorzien van een grote dakkapel. Ook zijn deze slaapkamers voorzien van glasvezel en tv aansluitingen.
De overloop biedt tevens toergang tot een met een vlizo trap te bereiken geïsoleerde ruime vliering.
Tuin
De op het zuidoosten liggende achtertuin biedt veel privacy, een eigen achterom met achter de woning een garage die t.z.t. gehuurd zou kunnen worden.
Bijzonderheden
Kortom een zeer ruime tot in de puntjes gerenoveerde woning die niets tot de verbeelding overlaat!