fbpx
Verkocht

Van de Sande Bakhuyzenlaan 27 2313 SG Leiden

Omschrijving

In de Professorenwijk gelegen sfeervolle jaren ’30 hoekwoning met veel authentieke details, waaronder glas in lood ramen, kamer en suite deuren, een erker en originele wandtegels in de vestibule en hal. De woning heeft vrij uitzicht aan de voorzijde en beschikt over 4 slaapkamers (waarvan een grote zolderkamer met mooie balkenconstructie), twee schouwen en een voor- en achtertuin met achterom. De zolderkamer heeft zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een dakkapel waardoor er veel extra ruimte is gecreëerd. Kortom een fraaie woning op een mooie locatie!

De Van de Sande Bakhuyzenlaan is een kindvriendelijke en gezellige straat, op loopafstand van buurtwinkels, scholen, openbaar vervoer (NS-station Lammenschans) en uitvalswegen (A4/N11). Op enkele fietsminuten bevinden zich onder meer de historische binnenstad en het CS Leiden, park Cronesteyn, hockey- en tennisvelden.

Bekijk ook de bezichtigingsvideo!

Indeling:

Begane grond:
Voortuin. Vestibule (met meterkast) voorzien van originele wandtegels en een glas in lood deur. Hal (tevens met originele wandtegels) met toilet, trapkast en trapopgang naar 1e verdieping. Ruime woon/eetkamer, voorzien van een parketvloer, met erker, twee schouwen, inbouwkasten, kamer en suite deuren en openslaande deuren naar de achtertuin. Aansluitend een halfopen keuken met natuurstenen aanrechtblad en diverse (inbouw) apparatuur waaronder een afzuigkap, vaatwasser, oven. Via de keuken is de achtertuin tevens te bereiken. De achtertuin ligt op het noordwesten (met middag en avondzon) en beschikt over een berging en een achterom. De voortuin ligt op het zuidoosten en biedt vrij uitzicht.

1e verdieping:
Overloop en trapopgang naar 2e verdieping. Ruime slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar een balkon (over de gehele breedte van de woning). Badkamer met bad/douche combinatie, een wastafelmeubel, toilet en afzuigsysteem. Aan de voorzijde nog twee slaapkamers, waarvan een thans met wasmachine opstelling. De gehele verdieping is voorzien van een linoleumvloer.

2e verdieping:
Direct toegang tot een grote zolderkamer met linoleumvloer, wastafel, een inbouwkast en dakkapellen aan de voor- en achterzijde waardoor er veel extra (berg)ruimte en licht gecreëerd is.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1939
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte 111m2
– Gebouw gebonden buitenruimte 6m2 (balkon)
– Externe bergruimte 5m2 (berging)
– Inhoud 411m3
– Perceeloppervlakte 156m2
– CV ketel merk Atag Enigma, bouwjaar 2006, op zolder in kast.
– Meterkast met 6 groepen
– Overal dubbelglas (ook glas in lood ramen)
– Schilderwerk buitenzijde 2018 (behalve dakkapel voorzijde)
– Grote zolderkamer
– Klein stukje lood bij wateraansluiting
– PVC riolering in voortuin
– Nieuwe bestrating in poort
– Parkeren voor vergunninghouders (vergunning ca. € 50,- per jaar, geen wachtlijst)
– Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht

Oppervlakten

Wonen
111 m²
Perceel
156 m²
Inhoud
411 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Mechanische ventilatie

Energie

Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
C.v.-ketel
Warm water
C.v.-ketel
Cv-ketel
Atag enigma ( gestookt combiketel uit 2006, eigendom)

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
60 m²
Ligging tuin
Gelegen op het noordwest bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken