Licht, ruimte en groen – een heerlijke maisonnette op de hoek!
Welkom op de Robert Schumanring 233! Deze goed afgewerkte maisonnette met twee slaapkamers is een instapklare woning. Gelegen op de hoek, in een rustige en kindvriendelijke buurt, met het gezellige winkelcentrum “De Loper” én het OV letterlijk om de hoek. Tram richting Rotterdam? Die stopt bijna voor de deur!
Daarnaast wandel je zo richting het groen van recreatiegebied De Broekpolder of langs de Vlaardingse Vaart. Een ideale locatie voor zowel natuurliefhebbers als stadsmensen.
Indeling:
Eerste woonlaag (2e etage)
Via de overdekte entree kom je binnen in de hal. Hier vind je onder andere een trapkast en toegang tot de ruime hoofdslaapkamer van ca. 14 m². De nette, volledig betegelde badkamer is voorzien van een douchecabine , een wastafelmeubel en aansluiting voor de wasmachine.
Bovenverdieping (3e etage)
Op de overloop bevindt zich het moderne, zwevende toilet met fonteintje en een praktische kast met daarin de electrische boiler.
De woonkamer is licht, ruim (bijna 25 m²) en voorzien van een nette laminaatvloer, sfeervolle radiatorombouw . Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, dat op het zuiden ligt. Hier geniet je in alle rust van het uitzicht op het groen.
De keuken is praktisch én stijlvol, voorzien van een hoekopstelling met roomwitte fronten, een antraciet aanrechtblad, inductiekookplaat, combi-oven, koel-/vriescombinatie, afwasmachine.
Aan de voorzijde bevindt zich nog een tweede (slaap)kamer van ca. 7 m², momenteel ingericht als werkkamer met een vast bureau.
Goed om te weten:
- 72m2 woonoppervlakte
- Energielabel C
- Hoekligging = extra lichtinval
- Volledig voorzien van dubbel glas
- Balkon op het zonnige zuiden
- Twee slaapkamers
- Eigen berging in de onderbouw
- Voldoende parkeergelegenheid voor de deur
- Nabij winkelcentrum, OV, groen en uitvalswegen
- VVE kosten € 200,68 dit is incl. voorschot stookkosten
- Oplevering in overleg
Kortom: een heerlijk verzorgd appartement op een centrale én rustige plek. Ben jij klaar om je koffers uit te pakken?