Rijnzichtweg 26 2341 AC Oegstgeest

€ 450.000 k.k.

Omschrijving

Wat een licht, wat een ruimte!

Deze bijzonder ruime, jaren 30, bovenwoning is meer dan 152m2 en dat is exclusief het gastenverblijf op de derde etage (hoogte 1.81).

Deze woning heeft maar liefst 5 slaapkamers, een ruime woonkamer en een gastenverblijf met eigen keuken en badkamer op de derde etage.

Naast de zee aan ruimte die deze woning heeft, is deze ook zeer centraal gelegen in Oegstgeest. De geweldige ruimte waarover het huis beschikt, zorgt voor een prachtige huur en een mooi rendement. Door de geweldige centrale ligging ten opzichte van Leiden, LUMC, Bio Science Park en de ligging van de snelweg A44 om de hoek met de naderende aansluiting op de A4, ligt deze woning zeer centraal in de randstad. daarnaast ligt de woning op loopafstand van winkelstraat de Kempenaerstraat, het bos van Weijkerslooth en diversen sport gelegenheden.

Indeling:

Via uw eigen voortuin (circa 10m2 op het Zuiden) bereikt u via de ruimte entree met trap naar de bovenwoning op de eerste, tweede en derde etage.

Eerste etage:
Op de eerste etage treft u de zeer ruime doorzon woonkamer, de gesloten moderne keuken met aansluitend het toilet en twee slaap/ werkkamers. De hele verdieping is voorzien van een zeer fraaie visgraat parketvloer en glad gestuukte wanden en plafonds.

Tweede etage:
Op de tweede etage treft u drie ruime slaapkamers, een wasruimte en een geweldige badkamer, met sauna, ligbad, toilet, inloopdouche en wastafel. Ook de eerste etage is keurig afgewerkt met gladde wanden en een nette laminaatvloer.

Derde etage:
Op de derde etage is recent een gastenverblijf gecreƫerd met eigen keuken en badkamer. Ideaal voor mensen met logees of en inwonend familielid.

Bijzonderheden:
– Keurig afgewerkte, zeer ruime bovenwoning
– Bouwjaar 1938
– Woonopp. 152m2
– Inhoud 581 m3
– 5 slaapkamers
– Energielabel C
– Volledig voorzien van dubbelglas
– Moderne meterkast met 11 groepen en 4 aardlekschakelaars
– Voorzien van centrale verwarming (bouwjaar ketel 2015)
– Semi actieve vereniging van eigenaars
o Inschrijving in de kamer koophandel aanwezig
o Gezamenlijke opstalverzekering aanwezig
o Gezamenlijke bankrekening aanwezig
o Verder actief maken van de vereniging is bespreekbaar (er is dus nu geen maandelijkse reservering voor onderhoud en er is geen reservefonds)
– Ouderdom- en asbestclausule van toepassing
– Oplevering in overleg

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): Joost Haman
Joost Haman

Kenmerken

Algemeen

Prijs
€ 450.000 kosten koper
Aangeboden sinds
17 maart 2023
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Soort dak
Pannen

Oppervlakten

Wonen
153 m²
Overige inpandige ruimte
9 m²
Inhoud
581 m³

Indeling

Aantal kamers
7 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, toilet, douche, jacuzzi, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Oegstgeest b 3198
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Tuin
Voortuin
Voortuin
10 m²

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Rijnzichtweg 26
2341 AC Oegstgeest
€ 450.000 k.k.