In de Professorenwijk gelegen fraai 3-kamer (voorheen 4-kamer) hoekappartement, gelegen op de 2de verdieping van een verzorgd appartementencomplex. Het appartement beschikt over een royale woon-/eetkamer, een badkamer, twee slaapkamers, twee balkons en een ruime berging op de begane grond. Beide slaapkamers hebben toegang tot een balkon. Kortom; een heerlijk appartement in een hele fijne woonomgeving!
De Oppenheimstraat ligt op 5 minuten fietsen van het historische centrum van Leiden met leuke restaurants, winkels en musea. Park Cronesteyn, Park Roomburg en de hockey- en tennisvelden liggen om de hoek. De woning is ook zeer gunstig gelegen nabij NS station Lammenschans, diverse scholen en uitvalswegen (A4 en N11).
Bekijk ook de bezichtigingsvideo!
Indeling:
Begane grond:
Entree met bellentableau. Centrale hal met brievenbussen en trappenhuis.
2e etage:
Entree. Hal met meterkast. Badkamer met authentieke granitovloer, douche en wastafelmeubel. Separaat toilet (tevens met granitovloer). Toegang tot de lichte woon-/eetkamer met visgraat parket, extra zijraam, vaste inbouwkast in de eetkamer en afgescheiden door een grotendeels glazen wand waardoor er veel lichtinval ontstaat. De keuken aan de achterzijde heeft een natuurstenen aanrechtblad en diverse (inbouw)apparatuur waaronder een 4-pits gascomfort, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koel/vriescombi. In de keuken bevindt zich tevens de opstelling voor de wasmachine en de CV-ketel (in inbouwkast). Aan de voorzijde bevindt zich een slaapkamer met inbouwkast en openslaande deuren naar een balkon (NO). Nog een slaapkamer aan de achterzijde van de woning met toegang tot nog een balkon (ZO) met vaste opbergkast. De slaapkamers en de hal zijn voorzien van een laminaatvloer.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1958
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte wonen 90m2
– Gebouw gebonden buitenruimte 5m2 (balkons)
– Externe bergruimte 14m2 (bergruimte begane grond)
– Inhoud 305m3
– Actieve VVE
– Servicekosten € 130,- per maand (o.a. onderhoud van portieken, buitengevels en tuinen)
– CV ketel Vaillant, bouwjaar ± 2009
– Meterkast met 6 groepen
– Dubbelglas met uitzondering van deuren balkons
– Kunststof kozijnen (balkondeuren zijn van hout)
– Portiek gerenoveerd; tegelwerk en stucwerk
– Grote eigen berging op de begane grond
– Parkeren met vergunning ( ca. € 50,- per jaar, geen wachtlijst)
– Oplevering in overleg
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.