Wat een plaatje is dit fantastische tweekamerappartement!
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van het kleinschalige appartementencomplex vanwaar men een geweldig vrij uitzicht heeft over het groen. Het appartement is voorzien van grote raampartijen en een Frans balkon waardoor het heerlijk licht is in de woning. Wat zult u hier gaan genieten en als u dit appartement heeft gezien, bent u op slag verliefd…
De plek is fantastisch, gelegen aan een autovrije straat, op loopafstand van het wijkwinkelcentrum Floriande, de Toolenburgerplas en Sportcomplex Koning Willem-Alexander (SKWA). In de wijk ziet u rustige straten, wandelpaden en gevarieerde bebouwing. Aan de zuidwestkant van de wijk bevinden zich de SKWA, Park 21 en het Haarlemmermeer Lyceum Dalton. De uitvalswegen richting steden als Amsterdam, Leiden, Den Haag en Haarlem zijn goed bereikbaar en op een paar honderd meter lopen stopt de bus, richting het centrum en het treinstation.
Indeling:
Appartement:
Bij de entree op de begane grond bevinden zich de brievenbussen en de trap naar de overige verdiepingen.
Aangekomen bij het appartement op de eerste verdieping stapt u de L-vormige hal binnen met het intercomsysteem, hier bevindt zich ook de meterkast. Vanuit de hal bereikt u de overige ruimtes.
De woonkamer is heerlijk licht door de grote openslaande deuren bij het Franse balkon.
De vloer is voorzien van een nette laminaatvloer en de wanden zijn afgewerkt met gladstuc.
Vanuit de woonkamer heeft u zicht op de open keuken, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van een combioven, vaatwasser en een inductie kookplaat met daarboven een moderne RVS afzuigkap. Hier kunt u heerlijk kokkerellen terwijl de visite bij u zit aan de eettafel.
Vanaf het moment dat u in de hal staat ziet u dat er aandacht aan de woning is besteed en waar er met veel plezier is gewoond. U loopt door naar het afzonderlijke toilet die is voorzien van een wandcloset en een fonteintje waar u uw handen kunt wassen.
De badkamer is geheel betegeld, hier bevindt zich de douche en een net wastafelmeubel met kast.
Naast de badkamer is de C.V. / provisieruimte. Hier heeft u voldoende bergruimte voor uw spulletjes / voorraden etc. Tevens bevindt zich hier de aansluiting voor de wasmachine en droger. Alles netjes weggewerkt achter een deur.
Aan het einde van de hal loopt u de ruime slaapkamer binnen met lichtinval aan twee zijden en een oppervlakte van circa 17 m². Er is genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed, een garderobekast en een bureau. Ook de slaapkamer is voorzien van een mooie laminaatvloer.
Bij het appartement heeft u de beschikking over een eigen berging, gelegen op de begane grond aan de achterzijde van het appartementencomplex. In de berging is ruimte voor de (race) fiets en andere spullen.
Kortom een heerlijk appartement met een optimale indeling die goed onderhouden is, hier wilt u graag komen kijken!
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas HRE 36/30);
- Nieuwe laminaatvloer in 2022;
- Gladstuc muren in 2022;
- Toilet vernieuwd in 2022;
- Rolluiken in de slaapkamer geplaatst in 2022;
- Nieuwe douchedeur 2023;
- C.V. Ketel geplaatst in 2022 september;
- (Hard)houten kozijnen, voorzien van HR++ glas;
- UTP cat. 6a en 7 aansluitingen op verschillende locaties in het appartement (2023);
- VvE bijdrage € 64,80;
- Energielabel A.