fbpx
Verkocht

Morssingel 279 2312 EZ Leiden

Omschrijving

Zeer royaal en goed onderhouden 5-kamer appartement met veel lichtinval, gelegen op de 6e verdieping van een rustig en centraal gelegen appartementencomplex (met lift) in de binnenstad. Met een zonnig balkon (W) toegankelijk via de woonkamer, welke tevens een fraai uitzicht biedt over Leiden. Het appartement beschikt daarnaast over 4 slaapkamers, een praktische bijkeuken, veel bergruimte en een eigen berging in de onderbouw.

Het appartement bevindt zich op loopafstand van het Centraal Station, de historische binnenstad, het LUMC , het Bio Science Park en diverse musea (Naturalis, Museum van Volkenkunde). Tevens bevinden zich prachtige monumentale bouwwerken in de nabije omgeving. Het appartement is onderdeel van een goed onderhouden complex met een actieve Vereniging van Eigenaars.

Bekijk ook de bezichtigingsvideo!

Indeling

Begane grond:
Ruime entree met bellentableau en brievenbussen, entree met bergingen, liftinstallatie.

6e verdieping:
Entree appartement. Ruime hal met garderobekast, (berg)kast met CV ketel opstelling en toilet (met fonteintje). Vanuit deze hal heeft u toegang tot een praktische bijkeuken met wasmachine/droger opstelling en keukenblok (met o.a. gascomfort en koel/vriescombi ), de woon/eetkamer en 1 slaapkamer.

Aangrenzend ligt er nog een hal die toegang geeft tot een moderne badkamer met wastafelmeubel, toilet, bidet en inloop (regen)douche en nog eens 3 slaapkamers (waarvan 1 met wastafel) met diverse inbouwkasten.
De woon/eetkamer (met laminaatvloer) is voorzien van een fraaie open keuken (2016) met (inbouw) apparatuur waaronder een inductieplaat, afzuigkap, vaatwasser en oven. Vanuit de woonkamer is het zonnige balkon op het westen te bereiken.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1979
– Gebruiksoppervlakte 122m
– Gebouw gebonden buitenruimte 5m2 (balkon)
– Externe bergruimte 5m2
– Inhoud 377m3
– Volledig voorzien van dubbele beglazing
– Mechanische afzuiging
– Erfpachtcanon 232,68 per jaar
– VVE kosten € 252,24 per maand (groot onderhoud, opstalverzekering, liftonderhoud etc.)
– CV Ketel Remeha Avanta HR, bouwjaar 2018

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, portiekflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Ligging
In centrum

Oppervlakten

Wonen
122 m²
Inhoud
377 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Bidet, inloopdouche, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Lift, mechanische ventilatie

Energie

Verwarming
C.v.-ketel
Warm water
C.v.-ketel
Cv-ketel
Remeha avanta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken