fbpx
Verkocht

Hugo de Vriesstraat 20 2313 RJ Leiden

Omschrijving

Sfeervolle jaren ’30 woning gelegen in de Professorenwijk met een aanbouw op de begane grond (in juni 2019 geplaatst), een splinternieuwe dakkapel aan de voorzijde (in mei 2021 geplaatst), een ruime woon-/eetkamer (gescheiden door kamer-en-suite deuren), drie slaapkamers, een dakterras, en zowel een voor- als achtertuin! De karakteristieke woning beschikt over meerdere authentieke details waaronder paneeldeuren, granito vloer en glas in lood ramen. Kortom, een fraaie eengezinswoning op een mooie locatie!

De Hugo de Vriesstraat is een gezellige, rustige straat. De speciaalzaken van de Van ’t Hofstraat zijn letterlijk om de hoek. Op loopafstand van basisscholen en NS station Lammenschans. Op enkele fietsminuten bevinden zich de historische binnenstad, park Roomburg, polderpark Cronesteyn, het Singelpark, hockey- en tennisvelden en middelbare scholen. De uitvalswegen A4 en N11 zijn tevens snel te bereiken.

Bekijk ook de bezichtigingsvideo!

Indeling:

Begane grond:
Voortuin (Zuid). Entree; hal voorzien van de originele granieten vloer, met meterkast en trapopgang (met trapkast) naar de eerste verdieping.

De woon-/eetkamer is voorzien van een fraaie eikenhouten visgraat vloer en kamer-en-suite deuren met glas in lood ramen. De woonkamer heeft een authentieke marmeren schouw en inbouwkast. De woon-/eetkamer met open keuken bevat tevens een authentieke marmeren schouw, een inbouwkast, een sfeervolle houtkachel en openslaande deuren naar de mooie zonnige achtertuin (Noord). De open keuken(ook geplaatst in juni 2019) is voorzien van diverse (inbouw)apparatuur waaronder een afzuigkap, 4-pitsgascomfort, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken is er toegang tot het toilet. De uitbouw is voorzien van een lichtkoepel en een fraaie tegelvloer. De achtertuin heeft een achterom, een berging (met aansluiting voor de wasmachine) en aansluitend een overkapping met veel bergruimte.

1e verdieping:
Overloop met deur naar trapopgang voor de tweede verdieping. Badkamer met wastafelmeubel, toilet en inloop (regen)douche. Vanuit de overloop is het dakterras te bereiken. Ruime slaapkamer aan de voorzijde. Nog een slaapkamer met inbouwkast aan de achterzijde. De slaapkamers en overloop zijn voorzien van witte houten vloerdelen.

2e verdieping:
Via een vaste trap te bereiken. Ruime zolderkamer met dakraam (achterzijde) en splinternieuwe dakkapel (inclusief airco) aan de voorzijde (niet te zien op de foto’s). Tevens is er veel bergruimte achter de knieschotten.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1935
– Beschermd stadsgezicht
– Gebruiksoppervlakte 103m2
– Overige inpandige ruimte 4m2
– Gebouw gebonden buitenruimte 13m2
– Perceeloppervlakte 105m2
– Inhoud 391m3
– Moderne meterkast met 8 groepen
– CV ketel merk Nefit, bouwjaar ± 2011
– Uitbouw met vloerverwarming op CV (2019)
– Splinternieuwe dakkapel met airco (plaatsing mei 2021)
– Volledig dubbelglas (2020)
– Schilderwerk voor- en achterzijde 2020
– Dakisolatie (dakkapel en aanbouw)
– Vloerisolatie (aanbouw)
– Verdeling vloerverwarming in aanbouw
– Parkeren voor vergunninghouders (vergunning ca. € 50,– per jaar, geen wachtlijst)
– Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk

Oppervlakten

Wonen
103 m²
Overige inpandige ruimte
4 m²
Perceel
105 m²
Inhoud
391 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas
Verwarming
C.v.-ketel, warmtepomp
Warm water
C.v.-ketel
Cv-ketel
Nefit (gas gestookt uit 2011, eigendom)

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
16 m²
Ligging tuin
Gelegen op het noord bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken