Wonen met panorama over de Maas
Uitzicht dat nooit verveelt – dát is het eerste dat je hier pakt. Vanuit de woonkamer en het balkon kijk je uit over de Maas, met iconen als de Willemsbrug, de Hef en het Noordereiland in één beeld gevangen. Schepen die voorbijtrekken, het spel van licht op het water: hier woon je met een panorama dat dagelijks verandert en altijd verrast.
Aan de Boompjes, in hartje Rotterdam, ligt dit tweekamerappartement op de negende verdieping van woontoren de Clipper. Met een eigen berging in de onderbouw en de mogelijkheid om een parkeerplaats in de naastgelegen woontoren de Schoener mee te kopen, heb je hier een compleet pakket. De voorkeur van de verkoper ligt bij verkoop inclusief parkeerplaats.
Locatie – alles binnen handbereik
Rotterdam ligt letterlijk aan je voeten. De Erasmusbrug rechts, de vlaggenparade voor je en de Willemsbrug links – centraler dan dit kan bijna niet. Metro, tram en watertaxi vertrekken voor de deur. Wandel de stad in en je hebt winkels, horeca, kunst en cultuur op loopafstand. Of je nu naar de Meent wilt, een avondje theater plant of gewoon een drankje pakt bij de Oude Haven: alles ligt binnen bereik.
Indeling
In de nette centrale entree vind je de brievenbussen en het bellentableau met videofoon. Via de afgesloten toegang neem je de lift naar de negende verdieping.
De hal van het appartement biedt toegang tot alle vertrekken. De woonkamer ligt direct aan de Maaszijde, op het zuiden, en biedt naast het wijdse uitzicht ook een doorkijk naar de Scheepmakershaven. Vanuit de woonkamer stap je het balkon op, gelegen op het zuidoosten – een fijne plek om in de ochtendzon te genieten van het uitzicht.
De halfopen keuken grenst aan de woonkamer en biedt alle ruimte om uitgebreid te koken. De slaapkamer beschikt over twee vaste kasten en uitzicht richting het water – wie heeft er dan nog een tv nodig? Verder vind je in de hal een separaat toilet en een badkamer met ligbad, wastafel en ruimte voor wasmachine en droger.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1988
- Balkon op het zuidoosten
- Eigen berging in de onderbouw en gezamenlijke fietsenstalling
- Mogelijkheid tot aankoop parkeerplaats in woontoren de Schoener (€ 37.500 k.k.)
- Voorkeur verkoper: verkoop inclusief parkeerplaats
- Actieve VvE: bijdrage €131,- per maand (appartement) + €33,48 per maand (parkeerplaats)
- Erfpacht tot 19 mei 2085; canon afgekocht t/m 20 mei 2036
- Verwarming en warm water via stadsverwarming
- Energielabel B
Wil je zelf ervaren hoe het voelt om elke dag met dit uitzicht wakker te worden? Bel of mail voor een afspraak – ik laat je dit bijzondere appartement graag zien.
Makelaar:
Martijn Folkers
RE/MAX Totaal Makelaars
It’s the experience!