fbpx
Verkocht

Lokhorst 147 2352 KE Leiderdorp

Omschrijving

Op zoek naar een instapklare 4-kamer maisonnette op een goede locatie in Leiderdorp?

Dit ruime en goed onderhouden appartement met twee woonlagen is gelegen op de bovenste verdieping in een zeer goed onderhouden appartementencomplex. De woning beschikt over drie goede slaapkamers, een ruime en lichte woonkamer, een modern halfopen keuken en een nette badkamer. Een eigen berging in de onderbouw en twee balkons met fraai uitzicht waar u tevens de gehele dag van de zon kunt genieten.

Het appartementencomplex is gelegen aan het groene park de Houtkamp met recreatiemogelijkheden, een kinderboerderij en een brasserie. Winkelcentra ‘’Santhorst’’ en ‘’Winkelhof’’ liggen op loopafstand. Het appartementencomplex is tevens gunstig gelegen t.o.v. basisscholen, sportaccommodaties en het Alrijne ziekenhuis. De uitvalswegen N11 en A4 richting Schiphol, Amsterdam, Utrecht, Den Haag of Rotterdam zijn binnen 5 minuten bereikbaar. Er is ruime parkeergelegenheid in de directe omgeving. Het centrum van Leiden ligt op ongeveer 10 minuten fietsafstand.

Bekijk nu de bezichtigingsvideo!

Indeling

Begane grond:

Entree, gezamenlijke hal met bellentableau, trappenhuis, lift en toegang tot de bergingen.

Vierde verdieping:

Overdekte galerij met toegang tot het appartement met inpandige bergkast aan de binnengalerij.
Ruime hal met meterkast en een net separaat toilet met fontein. Royale en lichte L-vormige woonkamer voorzien van een fraaie laminaatvloer met veel lichtinval en een ruime trapkast. De muur in de woonkamer is doorgebroken waardoor er een halfopen keuken is gecreëerd. De luxe Siemens keuken is voorzien van diverse (inbouw) apparatuur met o.a.: combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasmachine, 5-pits gaskookplaat van Atag en een afzuigkap.

Vijfde verdieping:

Ruime overloop. Royale slaapkamer aan de achterzijde voorzien een laminaatvloer met toegang naar het zonnige balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht. Een tweede slaapkamer aan de achterzijde met opstelling wasmachine/droger (ook mogelijk om dit in de badkamer te plaatsen). Nette badkamer met ligbad/douche, een 2e toilet en een wastafel. In de badkamer hangt tevens de boiler (80L). Royale slaapkamer aan de voorzijde van de woning met deur naar het balkon op het noordoosten.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1967
– Woonoppervlakte ca. 93 m2
– Gebouw gebonden buitenruimte ca. 16 m2 (balkons)
– Externe bergruimte ca. 8 m2
– Nagenoeg geheel voorzien van dubbelglas
– Luxe keuken
– Voldoende parkeergelegenheid voor het appartementencomplex (gratis parkeren)
– Nabij diverse winkels (winkelcentra ‘’Santhorst’’ en ‘’Winkelhof’’)
– Buitenzijde van het appartementencomplex geschilderd in 2016
– Actieve VVE en maandelijkse kosten € 210,- incl. voorschot stookkosten ca. €50,-
– Blokverwarming
– Meterkast met 7 groepen en 2 aardlekschakelaars
– Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, maisonnette
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk

Oppervlakten

Wonen
93 m²
Inhoud
322 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
2

Energie

Isolatie
Dakisolatie
Verwarming
Blokverwarming
Warm water
Elektrische boiler eigendom
Bekijk alle kenmerken